Suknia ślubna

Suknia ślubna jest symbolem miłości, spełnienia planów i marzeń. Dlatego sen, w którym widzimy piękną suknię należy traktować jako pozytywną wróżbę dotyczącą naszego związku. Gdy suknia jest podarta lub zniszczona, powinniśmy zastanowić się, czy wszystko funkcjonuje w nim jak należy.

Dla kobiet samotnych suknia ślubna jest odzwierciedleniem tęsknoty za uczuciem, wymarzonym partnerem. Według senników motyw ten interpretowany jest odwrotnie, czyli dziewczyna będzie musiała jeszcze poczekać na miłość.
Dla osób, które przygotowują się do ślubu i wyprawienia wesela, sen o sukni jest normalnym efektem obaw związanych z tą wyjątkową uroczystością. Dlatego też niepokojące sny, w których nie możemy znaleźć sukni lub jest ona zniszczona należy traktować z przymrużeniem oka. Niektóre senniki sugerują jednak, że jeśli kobieta stoi przed ołtarzem bez sukni, to powinna uporządkować swoje sprawy, zanim nadejdzie ta wielka chwila.

Szczegółowe znaczenie snu:
- Czysta, piękna i wygodna suknia ślubna oznacza dobre samopoczucie, „zdrowe” relacje z partnerem, pozytywne uczucia.
- Brudna suknia ślubna oznacza, że nasze zachowanie w ostatnim czasie było dalekie od ideału. Warto pomyśleć nad przewartościowaniem swojego życia.
- Stare suknia ślubna odnosi się do lęku przed starością lub przestarzałych poglądów śniącej kobiety.
- Ciasna suknia ślubna symbolizuje niedopasowanie kobiety do partnera, ograniczenia, brak swobody w związku.
- Szycie sukni oznacza, że nasza ciężka praca zostanie doceniona.
- Czarna suknia ślubna jest zwiastunem nieszczęścia, żałoby.


powrót do sennika

Hasła pokrewne:

Bielizna

Bielizna we śnie odnosi się do spraw osobistych, które chcielibyśmy ukryć przed otoczeniem.

Biustonosz

Biustonosz we śnie odnosi się do naszego życia uczuciowego. Jeśli jest czysty i ładny, sen należy traktować optymistycznie, natomiast podarta, brudna bielizna wskazuje na brak komfortu.  

Bluzka

Bluzka reprezentuje osobowość człowieka, jego wrażliwość. Czysta i schludna bluzka we śnie będzie korzystnym znakiem, w przeciwieństwie do podartego czy brudnego ubrania.

Buty

Buty symbolizują to, jak śniący radzi sobie w codziennym życiu. Wygodne, ładne buty wskazują na umiejętne dostosowanie się do społeczeństwa, ciasne i podarte sygnalizują kłopoty w tym aspekcie.

Czapka

Czapka odzwierciedla aktualne samopoczucie śniącego oraz jego poglądy i pomysły.

Garnitur

Garnitur we śnie kojarzony jest z sukcesem finansowym i zawodowym.

Kapelusz

Kapelusz symbolizuje poglądy, możliwości intelektualne, nowe pomysły.

Kochanek

Sen o kochanku sygnalizuje niezadowolenie z obecnego związku, rutynę. Dla osób samotnych sen odzwierciedla pasję, która negatywnie przekłada się na relacje z innymi ludźmi.

Koszula

Czysta, wyprasowana koszula świadczy o sukcesach i dobrym samopoczuciu śniącego, natomiast brudna lub podarta zwiastuje kłopoty.

Majtki

Sen o majtkach jest ostrzeżeniem przed pokusami i niemoralnym zachowaniem.

Miłość

Sen o miłości do naszego partnera odzwierciedla udany związek, wzajemne zaufanie. Dla osób samotnych sen jest wyrazem tęsknoty za prawdziwym uczuciem.

Sukienka

Śnić o posiadaniu lub o kupywaniu atrakcyjnej nowej sukienki zapowiada szzczęście w sytuacji społęcznej. Śnić, że masz na sobie białą sukienkę sugeruje, że chcesz sięczuć czysta i anielska wobec innych. Jeśli widzisz lub nosisz w swim śnie elegancką sukienkę, to oznacza to, że właściwie kierujesz się swoją intuicją.

Suknia

Piękna suknia odzwierciedla dobre samopoczucie śniącej kobiety, natomiast podarta wskazuje na plotki pod jej adresem lub rozczarowanie w miłości.

Sweter

Sweter we śnie oznacza, że potrzebujemy wsparcia i ciepła drugiej osoby.

Ślub

Ślub we śnie najczęściej zwiastuje szczęście w miłości, spełnienie planów, wyzdrowienie.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Akceptuję to