Randka

Randkowanie we śnie najczęściej przytrafia się osobom, którym doskwiera brak miłości i seksu. Zdarza się jednak, że również osoby w długoletnich związkach śnią o randce, niekoniecznie z własnym partnerem. W naszym senniku uwzględniliśmy więc każdy wariant.

Szczegółowe znaczenie snu:
- Dla osób samotnych randka jest zapowiedzią poznania interesującej osoby. Czasami może pojawić się w nich ktoś, z kim naprawdę chcielibyśmy iść na spotkanie. W tym przypadku warto trochę pomóc szczęściu i w prawdziwym życiu zaprosić tą osobę na randkę...
- Jeśli mamy partnera, a mimo to udajemy się na randkę z inną osobą, wtedy sen sygnalizuje, że nasz związek przechodzi kryzys, jesteśmy nim coraz bardziej znudzeni.
- Randka z partnerem odzwierciedla wzajemne pożądanie, pozytywne relacje, prawdziwą miłość. Jeśli randka się nie udała, wtedy zapowiada to drobne nieporozumienia z naszym wybrańcem.
- Udana randka: rozwiążemy swoje problemy.
- Nieudana: nieporozumienia w towarzystwie lub w relacjach z ukochaną osobą. Wiele senników sugeruje również, że powinniśmy zapisać się na kurs językowy.
- Szykować się na randkę: zależy nam by wywrzeć na kimś dobre wrażenie.
- Gdy randkujemy z atrakcyjną, ale nieznaną nam osobą, jest to obraz naszej animy lub animusa. Pod tymi pojęciami kryje się wyobrażenie o idealnym partnerze, które doskwiera szczególnie osobom samotnym i nieszczęśliwym w miłości.
- Gdy mamy randkę ze znajomą osobą, wtedy sen oznacza, że chcemy się do niej zbliżyć, zależy nam na jej względach.
- Randka z przyjacielem jest ostrzeżeniem, że przez nieuwagę możemy wygadać się z jakiejś tajemnicy.
- Sen o randce może czasami wyrażać tęsknotę za dawnymi latami, na przykład gdy we śnie randkujemy z byłym partnerem, szkolną miłością czy nauczycielem

-Udane randki to nie tylko rozmowa, ale i pocałunki, taniec, kino, jedzenie, spacer czy nawet seks. Polecamy więc sprawdzić znaczenie tych haseł naszym senniku.


powrót do sennika

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Akceptuję to