Narty

Jazda na nartach to zabawa dla ludzi odważnych, lubiących prędkość i adrenalinę. Z tego powodu sen o nartach oznacza, że prędko dojdziemy do celu, jeśli będziemy ambitnie i bez strachu podchodzić do wyznaczonych celów. Ryzyko ma jednak swoją cenę: wypadek na nartach lub połamane płozy mogą zwiastować niepowodzenie.

Sen o nartach posiada również inne znaczenia. Jego interpretacja jest zależna od tego, co dokładnie dzieje się podczas snu.
- Jeżeli osoba śniąca przemierza szlak bez żadnych trudności, to sen oznacza harmonię w życiu. Dotyczy ona zarówno spraw związanych z pracą, zdrowiem, jak również miłości. Oprócz tego sen zwiastuje zawarcie związku małżeńskiego.
- Posiadanie nart jest oznaką, iż w najbliższym czasie czeka nas ogromny sukces życiowy. Cel jest w zasięgu ręki i nic nie stoi na przeszkodzie, aby go osiągnąć.
- Kupowanie nart oznacza, że dla partnera/partnerki większe znaczenie niż związek ma hobby. Należy zastanowić się nad sensem pozostawania w bliższych relacjach z takim człowiekiem, ponieważ jego uzależnienie od pasji sprawia, że zawsze będziemy na drugim planie.
- Niebezpieczna jazda jest dla śniącego ostrzeżeniem przed nieroztropnością, przez którą może stracić bardzo wiele (pracę, partnera). Trudno potem będzie poukładać sobie życie na nowo i odzyskać, to na czym nam zależy.
- Połamane narty mogą być oznaką niepowodzenia. To, co budujemy latami może runąć w mgnieniu oka, jeśli w prawdziwym życiu zbytnio lubimy „niebezpieczną jazdę”. - Obserwowanie ludzi zjeżdżających na nartach jest złą wróżbą: wpadniemy w podejrzane towarzystwo, ktoś będzie próbował pociągnąć nas ze sobą na dno.
Rada -uważajmy na otaczających nas ludzi.
- Wypadek na nartach zwiastuje kłopoty, na przykład straty finansowe lub niespodziewane wydatki.
- Jeśli motywem snu jest wchodzenie na szczyt góry z pomocą nart, oznacza to, że dzięki uporowi i silnemu charakterowi osiągniemy wymarzony cel.
- Gdy widzimy narty wodne, jest to znak, że w naszym życiu pojawią się bardzo stresujące sytuacje. Starajmy się więc do wszystkiego podchodzić ze spokojem, emocje są złym doradcą.


powrót do sennika

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Akceptuję to