Mały Sennik

Wybierz literę: A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż

Hasła na literę: M

Magia

Jeżeli we śnie potrafimy czarować, wtedy sen wskazuje na duży potencjał. Widok magika jest natomiast ostrzeżeniem przed nieuczciwymi ludźmi.

Majtki

Sen o majtkach jest ostrzeżeniem przed pokusami i niemoralnym zachowaniem.

Maliny

Sen o malinach zapowiada przyjemności w naszym życiu, bujne życie towarzyskie.

Małpa

Sen o małpie jest sygnałem dla śniącego, że zachowuje się prymitywnie i dziecinnie, bezmyślnie naśladuje innych.

Mama

Zadowolona i uśmiechnięta mama zwiastuje pomyślne wydarzenia w naszym życiu. Smutna i rozgniewana rodzicielka ostrzega natomiast przed popełnieniem przykrego w skutkach błędu.

Mandat Mandat we śnie jest ostrzeżeniem dla śniącego, że jeśli nie zmieni swojego postępowania, to będzie miał kłopoty. Mapa Mapa symbolizuje życiowe wybory śniącego, może też zapowiadać daleką podróż. Matka Zobacz hasło "mama" Matka Boska

Sen o Matce Boskiej sygnalizuje śniącemu, że w trudnych chwilach może liczyć na opiekę i wsparcie bliskich mu ludzi.

Matura Zobacz hasło "egzamin" Mąż

Sen o miłym, kochającym mężu odzwierciedla udane życie rodzinne, dobre wzajemne relacje. Gdy natomiast we śnie pojawia się przemoc, kłótnia, należy traktować to jak ostrzeżenie.

Meble

Piękne meble we śnie odzwierciedlają dobre samopoczucie śniącego, udane wybory w najbliższych dniach. Brak umeblowania wskazuje natomiast na pustkę emocjonalną, samotność.

Mecz

Uprawianie sportu we śnie wskazuje, że śniący w prawdziwym życiu nie powinien unikać nowych wyzwań i rywalizowania z konkurencją.

Mężczyzna

Dla kobiety w związku sen o mężczyźnie jest sygnałem ostrzegawczym przed zdradą spowodowaną pojawieniem się monotonni w jej życiu uczuciowym.

Miasto

Jeżeli poruszamy się po mieście z łatwością, sen oznacza, że jesteśmy świadomi swoich mocnych, jak i słabych stron. Rodzinne miasto może sygnalizować natomiast nierozwiązane sprawy z przeszłości.

Miecz

Gdy fantazjujemy o mieczu, niemal zawsze należy się w takiej sytuacji cieszyć. Miecz jest bowiem symbolem honoru, męstwa czy władzy oraz reprezentuje prawdę, moc i sprawiedliwość.

Miesiączka Zobacz hasło „krew menstruacyjna” Mieszkanie Zobacz hasło "dom" Mięso

Mięso we śnie sygnalizuje żądze i pragnienia, których nie jesteśmy w stanie zaspokoić.

Miłość

Sen o miłości do naszego partnera odzwierciedla udany związek, wzajemne zaufanie. Dla osób samotnych sen jest wyrazem tęsknoty za prawdziwym uczuciem.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Akceptuję to