Mały Sennik

Wybierz literę: A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż

Hasła na literę: J

Jabłka Zobacz znaczenie snu "jabłko" Jabłko

Dojrzałe jabłko symbolizuje spełnienie, szczęście w życiu osobistym, natomiast zepsuty, kwaśny owoc wskazuje na konflikty i niejasne sytuacje w najbliższej przyszłości.

Jagody

Smaczne, dojrzałe jagody wskazują na drobne przyjemności w najbliższym czasie oraz dobre zdrowie. Zepsute, niedojrzałe są symbolem kojarzonym z rozczarowaniami.

Jajka

Jajko jest motywem, który symbolizuje wiele rzeczy, między innymi płodność, nowe życie, rozwój, nadzieję, zmartwychwstanie, początek. Oznacza więc dobre wiadomości dla śniącego.

Jajko Zobacz znaczenie snu "jajka" Jaszczurka

Sen o jaszczurce ostrzega przed przebiegłym człowiekiem.

Jazda samochodem Zobacz sen "auto" Jedzenie

Jedzenie we śnie związane jest ze zaspokajaniem podstawowych potrzeb - zdrowe, ładnie przyrządzone dania wskazują na pomyślną przyszłość. Uczucie głodu, przejedzenia są traktowane jako symbol niezaspokojenia i niespełnienia.

Jeść Zobacz hasło "jedzenie" Jezioro

Spokojne jezioro odzwierciedla udaną passę w naszym życiu, brak problemów i większych zmartwień. Wzburzone jezioro zwiastuje natomiast gwałtowne zmiany.

Jezus

Sen o Jezusie zapowiada, że w naszym życiu przyjdzie w końcu ukojenie, uwolnimy się od problemów szargających naszą duszę.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Akceptuję to