Impreza

Sen o imprezie wyraźnie odnosi się do naszego życia towarzyskiego oraz relacji z innymi ludźmi. W tego typu fantazjach sennych skład gości często jest zupełnie przypadkowy – widzimy wśród nich przyjaciół i rodzinę, ale też sąsiadów, nauczycieli, kolegów z pracy, dawnych znajomych, wrogów czy zupełnie nieznanych ludzi. Nie ma to jednak większego znaczenia dla interpretacji snu. Dla dorosłych osób, które nie mają tyle czasu na imprezowanie co kiedyś, choćby ze względu na pracę czy dzieci, sen o imprezie jest nie tylko wynikiem zmęczenia obowiązkami, ale często odzwierciedla tęsknotę za czasami młodości, beztroskimi spotkaniami ze znajomymi i szalonymi imprezami. Jeśli natomiast na co dzień jesteśmy zamknięci w sobie, sen wyraża podświadomą potrzebę kontaktu z innymi ludźmi.

Szczegółowe znaczenie snu:
- Dobra impreza, na której jest wesoło, symbolizuje udane życie towarzyskie i relacje ze znajomymi - jesteśmy lubiani, możemy liczyć na wsparcie innych. Sen o przyjęciu często zapowiada też, że w najbliższych dniach spędzimy miło czas.
- Nudna i nieudana impreza zapowiada drobne nieprzyjemności w towarzystwie.
- Gdy motywem snu jest planowanie imprezy przez śniącego, wtedy sen sugeruje, że powinniśmy być bardziej spontaniczni w kontaktach z innymi ludźmi. Prawie zawsze postępujemy według schematów, jesteśmy przewidywalni.


- Jeżeli śniący przygląda się imprezującym ludziom, wtedy jest to znak że unika kontaktów towarzyskich, boi się braku akceptacji.
- Szaleństwa na imprezie, jak na przykład taniec na stole sugeruje, że powinniśmy się bardziej kontrolować i unikać kompromitujących zachowań.
- Jeżeli nikt nie przyszedł na naszą imprezę, wtedy sen sugeruje, że znajomi się od nas odwrócili.
- Wyprawianie przyjęcia we śnie zapowiada świętowanie jakiegoś sukcesu na jawie, będziemy mieli powody do radości i optymizmu.
- Jeżeli wychodzimy wcześniej z imprezy, jest to sugestia, że ucieka nam sprzed nosa jakaś ciekawa szansa.
- Impreza rodzinna zwiastuje miłe spotkanie w gronie wujków, dziadków i kuzynów
- Piżama party sugeruje, że powinniśmy być bardziej otwarci wobec innych.
- Wieczór kawalerski lub panieński sugeruje, że śniąca osoba tęskni za stanem kawalerskim/panieńskim, brakiem zobowiązań.
- Sen o tańczeniu w nocnym klubie może symbolizować poczucie wolności, odreagowanie stresu.
- Jeżeli jesteśmy na imprezie i odmawiamy zażycia narkotyków, wtedy sen odzwierciedla niezależność, silną wolę, odwagę.
- Gdy we śnie zażywamy na imprezie narkotyki lub upijamy się, wtedy sen sugeruje, że uciekamy od problemów. Inne znaczenie snu, w którym nie jesteśmy trzeźwi odzwierciedla nasze szukanie nowych przygód i doświadczeń.

W naszym senniku znajdą państwo wiele haseł związanych z imprezą i przyjęciem, w tym: taniec, alkohol, narkotyki, seks, jedzenie, piwo, wino, prezenty


powrót do sennika

Hasła pokrewne:

Cyrk

Sen o cyrku sugeruje, że tracimy kontrolę nad swoim życiem lub konkretną sprawą. Sen może również wskazywać, że doskwiera nam monotonia i brak rozrywki.

Dyskoteka

Sen związany z dyskoteką odzwierciedla potrzebę relaksu lub pragnienie powrotu do dzieciństwa, chęć ucieczki od problemów dnia codziennego.

Egzamin

Egzamin symbolizuje sytuację w naszym życiu, w której będziemy musieli się wykazać

Film

Sen o filmie bardzo często wiąże się z nieumiejętnością pogodzenia się z przeszłością. Ukazuje, iż nastał odpowiedni czas na to, aby wreszcie dokonać pewnych zmian w swoim życiu.

Gitara

Sen o gitarze obrazuje emocje, pasję śniącego oraz zwiastuje dobrą zabawę.  

Gry

Wygrana w grze oznacza sukces i powodzenie, natomiast przegrana sugeruje, by więcej czasu poświęcić na pracę nad sobą.

Karty

Sen o graniu w karty jest najczęściej ostrzeżeniem, że podejmujemy zbyt ryzykowne decyzje w prawdziwym życiu.

Karuzela

Sen o karuzeli odzwierciedla zawirowania w naszym życiu.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Akceptuję to