Ginekolog

Ginekolog wielu kobietom kojarzy się przede wszystkim z krępującymi badaniami lekarskimi. Mimo że ten specjalista niejednokrotnie ratuje życie i zdrowie swoim pacjentkom, to sen o nim rzadko postrzegany jest w sposób pozytywny.

Gdy podczas snu występuje właśnie ten specjalista można być prawie pewnym, że w życiu pojawią się problemy w sferze uczuciowej. Dla obu płci może to także oznaczać problemy z proszeniem o pomoc, podczas pojawiających się kłopotów ze względu na nieśmiałość. Jeśli kobieta śni o ginekologu powinna jak najszybciej skontaktować się z tym specjalistą, gdyż bardzo często ten sen oznacza, że w jej ciele rozwija się jakaś niepokojąca choroba. W przypadku snu pojawiającego się u bardzo młodej dziewczyny, jest to odzwierciedleniem pojawiających się problemów w sferze miłosnej związanych z jej chłopakiem. Bardzo ważne jest, aby rozsądnie podejmować wszystkie decyzje, zarówno te dotyczące uczuć, jak i te związane z innymi aspektami życia.

Sen związany z lekarzem dotyczy także sfery duchowej człowieka. Oznacza, że trzeba przyjrzeć się własnemu życiu i postarać się zmienić, to co sprawia, że jest ono niedoskonałe. Daje on także nadzieję na to, że uda się w życiu osiągnąć radość oraz bogactwo.


Inne znaczenie snu:
- Rozmowa z ginekologiem sugeruje, że nasze propozycje zostaną wyszydzone przez płeć przeciwną.
- Badanie ginekologiczne symbolizują problemy związane z uczuciami.
- Jeśli mężczyzna jest badany przez ginekologa oznacza to, że obawia straty ukochanej osoby.
- Gdy osobę, która śni o ginekologu nie stać na wizytę lekarską to dobry znak, bowiem oznacza zdrowie.
- Jeżeli ginekolog jest zaniepokojony zdrowiem pacjentki może to oznaczać problemy natury seksualnej.
- Sen, w którym wcielamy się w rolę ginekologa jest znakiem, że ktoś w najbliższym czasie zaskoczy nas niemoralnym zachowaniem. Dla mężczyzny może to być również sen odzwierciedlający niepohamowany popęd seksualny.
- Czasami sen, którego motywem jest wizyta u ginekologa odzwierciedla po prostu niepokój związany z chorobami wenerycznymi, rakiem czy płodnością.


powrót do sennika

Hasła pokrewne:

Ciąża

Ciąża symbolizuje narodziny nowych pomysłów i idei, twórczy okres w życiu śniącego. Dla osób czekających na potomstwo sen odzwierciedla radości i obawy związane z ciążą czy porodem.

Córka

Uśmiechnięta i zadowolona córka jest dobrą wróżbą na przyszłość zarówno dla rodziców, jak i osób bezdzietnych.  

Czarownica

Czarownica we śnie odzwierciedla strach przed złą, niszczycielską kobietą. Dobra wróżka oznacza, że możemy liczyć na wsparcie naszej opiekunki.

Dentysta

Dentysta sugeruje śniącemu, że nie powinien więcej odwlekać jakiejś decyzji.

Dyrektor

Sen o dyrektorze zwiastuje udaną passę w sprawach zawodowych.

Dziecko

Dzieci są naszą dumą i przyszłością, dlatego pojawienie się tego symbolu we śnie należy odbierać pozytywnie – jako radość, szczęście, spełnienie. Wyjątkiem są sytuacje, które mają wyraźnie negatywny charakter, na przykład koszmar, w którym tracimy, bijemy lub nawet mordujemy dziecko.

Fryzjer

Sen o fryzjerze symbolizuje zmiany, jakie zachodzą w życiu człowieka. Może być także przestrogą przed ludźmi, którzy za bardzo interesują się cudzym życiem.

Ksiądz

Jeśli ksiądz we śnie jest z nas zadowolony, oznacza to, że postępujemy zgodnie z sumieniem, możemy liczyć na wsparcie bliskich.Zły lub smutny duchowny jest przestrogą przed niemoralnym postępowaniem.

Lekarz

Lekarz we śnie zwiastuje okres uzdrowienia zarówno w aspekcie duchowym, jak i fizycznym.

Łóżko

Sen o łóżku odnosi się do potrzeby odpoczynku lub spraw uczuciowych.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Akceptuję to