Fryzjer

Wizyta u fryzjera sprawia, że prawie każdy człowiek odczuwa radość związaną z pielęgnacją włosów. Bardzo często mówi się, iż ludzie dokonują zmian w swoim życiu zaczynając od nowej fryzury. Sen o fryzjerze reprezentuje pewne decyzje, które zostały już podjęte oraz zmiany, które dokonują się właśnie w naszym życiu.

Fryzjer pojawiający się we śnie czasami jest ostrzeżeniem przed nieprzychylnymi ludźmi, którzy za bardzo interesują się naszym życiem i mogą mieć na nie zgubny wpływ. Należy bacznie obserwować osoby, które nas otaczają, aby uniknąć przykrych konsekwencji tej znajomości.

Inne znaczenie snu:
- Wizyta u fryzjera to przestroga przed pochopnym podjęciem decyzji.
- Jeżeli śniący jest fryzjerem, to jest to ostrzeżenie przed niewłaściwym zachowaniem. Warto po takim śnie być skoncentrowanym i opanowanym, ponieważ poprzez negatywne cechy charakteru możemy skrzywdzić przychylne nam osoby. Dla niektórych sen jest sygnałem, że czas zacząć traktować innych z szacunkiem i wyzbyć się egoizmu oraz nerwowości.


- Ścinanie włosów, zmiana fryzury - wreszcie nastanie czas harmonii. Odetniemy się definitywnie od przeszłości, nasze życie nabierze nowych barw.
- Farbowanie i układanie włosów wyraża same pozytywne aspekty. W naszym życiu dojdzie do wielu zmian, zarówno w sposobie myślenia, jak i wizerunku. Bardzo prawdopodobne, że zapanuje w nim ogromna radość – dla singli to znak, wreszcie kogoś poznają, a nawet zaplanują wspólne życie. Dla osób będących w związku sen może zwiastować zdobycie lepszej pracy, narodziny potomka czy zmianę miejsca zamieszkania.
- Jeżeli fryzjer śni się młodej kobiecie jest to znak, że niebawem poprawi się jej sytuacja materialna.
- W zależności, czy fryzjerem jest kobieta czy mężczyzna, to sen oznacza romans (kobieta) lub kłopoty sercowe (mężczyzna).
-Jeżeli fryzjer skaleczył nas podczas obcinania włosów, to jest to podpowiedź dla śniącego, by nie przejmował się obgadywaniem i negatywnymi opiniami nieprzychylnych ludzi.


powrót do sennika

Hasła pokrewne:

Broda

Zarost we śnie jest dla mężczyzny symbolem siły i mądrości, kobiecie wróży natomiast przejęcie na siebie obowiązków kojarzonych z płcią przeciwną.

Brwi

Bujne i mocne zwiastują, że wkrótce będziemy mieli powody do zadowolenia. Rzadkie i wypadające sygnalizują natomiast niepomyślne wydarzenia.

Czarownica

Czarownica we śnie odzwierciedla strach przed złą, niszczycielską kobietą. Dobra wróżka oznacza, że możemy liczyć na wsparcie naszej opiekunki.

Dentysta

Dentysta sugeruje śniącemu, że nie powinien więcej odwlekać jakiejś decyzji.

Długie włosy

Długie,zadbane włosy symbolizują siłę oraz wyrażają potrzebę niezależności śniącego. Rozczochrane długie włosy wskazują na rozpacz, zdenerwowanie.    

Dyrektor

Sen o dyrektorze zwiastuje udaną passę w sprawach zawodowych.

Ginekolog

Sen o ginekologu wskazuje na problemy w życiu uczuciowym.

Ksiądz

Jeśli ksiądz we śnie jest z nas zadowolony, oznacza to, że postępujemy zgodnie z sumieniem, możemy liczyć na wsparcie bliskich.Zły lub smutny duchowny jest przestrogą przed niemoralnym postępowaniem.

Lekarz

Lekarz we śnie zwiastuje okres uzdrowienia zarówno w aspekcie duchowym, jak i fizycznym.

Obcinanie włosów

Sen o obciętych włosach zwiastuje pogorszenie zdrowia.

Paznokcie

Zadbane paznokcie oznaczają, że w najbliższej przyszłości będziemy umiejętnie zarządzać swoimi finansami. Brudne, złamane lub krótkie paznokcie zapowiadają natomiast gorszy okres w życiu śniącego.

Siwe włosy

Sen o siwych włosach sygnalizuje, by kierować się w życiu mądrością i doświadczeniem lub zapowiada zmartwienia.

Włosy

Piękne i bujne włosy we śnie odzwierciedlają siły witalne, dobrą kondycję psychofizyczną. Brudne włosy lub nieuczesane wskazują na kłopoty emocjonalne.

Wypadające włosy

Sen o wypadających włosach jest niepomyślnym sygnałem zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Zazwyczaj oznacza chorobę, osłabienie organizmu, pogorszenie sytuacji życiowej. Sen może też ostrzegać przed nieprzemyślanymi osądami oraz pułapkami, które zastawiają na nas wrogowie – inaczej będzie nam „łyso”.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Akceptuję to