Dyrektor

Kto z nas nie chciałby zostać dyrektorem? Ta funkcja wiążę się przecież z silną pozycją społeczną, władzą i bogactwem. Czy sen, w którym pojawia się motyw dyrektora, jest zapowiedzią nowego, lepszego życia?

Według wielu senników motyw dyrektora rzeczywiście przynosi szczęście, niezależnie od tego czy z nim rozmawiamy, widzimy go czy wcielamy się w jego rolę. Radosne nowiny dla każdego mają inny wymiar, dlatego sen o dyrektorze może być zapowiedzią awansu zawodowego i społecznego, pomyślności finansowej czy rosnącej popularności.

Dyrektor we śnie powinien być odbierany również jako motywacja do lepszej pracy, do tego, by osiągnąć poziom uprawniający do zajęcia takiego stanowiska. Sny o przełożonych przytrafiają się zarówno ludziom o dużych ambicjach i nieco rozbujałym ego, jak i skromnym, niezbyt pewnym siebie przeciętniakom.

Sen, w którym widzimy prawdziwego dyrektora naszej firmy, może odzwierciedlać nasz stosunek do niego, na przykład sympatię, strach lub nienawiść.


Inne znaczenie snu:
- Rozmowa lub kłótnia z szefem zapowiada objęcie nowego stanowiska, szybki awans.
- Nagroda od prezesa we śnie oznacza również wyróżnienie w prawdziwym życiu.
- Romans z dyrektorem sygnalizuje, że pociągają nas wpływowi ludzie. Według innych senników seks z dyrektorem zapowiada przykrości ze strony partnera.
- Widok dyrektora szkoły zwiastuje napięcia w miejscu pracy, może też być przestrogą, że ktoś chce nas nadmiernie kontrolować.
- Prezes fabryki widziany we śnie przepowiada spór w rodzinie.
- Dyrektor teatru jako motyw senny może ostrzegać przed kłopotami finansowymi.
- Jeśli podczas marzeń sennych pojawia się dyrektor banku, jest to sugestia, by uważać na słowa i powierzane komuś tajemnice.


powrót do sennika

Hasła pokrewne:

Czarownica

Czarownica we śnie odzwierciedla strach przed złą, niszczycielską kobietą. Dobra wróżka oznacza, że możemy liczyć na wsparcie naszej opiekunki.

Dentysta

Dentysta sugeruje śniącemu, że nie powinien więcej odwlekać jakiejś decyzji.

Fryzjer

Sen o fryzjerze symbolizuje zmiany, jakie zachodzą w życiu człowieka. Może być także przestrogą przed ludźmi, którzy za bardzo interesują się cudzym życiem.

Ginekolog

Sen o ginekologu wskazuje na problemy w życiu uczuciowym.

Ksiądz

Jeśli ksiądz we śnie jest z nas zadowolony, oznacza to, że postępujemy zgodnie z sumieniem, możemy liczyć na wsparcie bliskich.Zły lub smutny duchowny jest przestrogą przed niemoralnym postępowaniem.

Lekarz

Lekarz we śnie zwiastuje okres uzdrowienia zarówno w aspekcie duchowym, jak i fizycznym.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Akceptuję to