Biustonosz

Ładny, czysty i wygodny biustonosz odnosi się pozytywnie do naszych spraw uczuciowych. Bielizna podkreśla wtedy nasze zadowolenie z partnera, satysfakcję z życia erotycznego, harmonię w związku. Sen o zniszczonym biustonoszu najczęściej oznacza brak namiętności i sygnalizuje, iż przyszedł odpowiedni czas na to, aby raz na zawsze zakończyć pewien etap swojego życia. Dzięki szybkiej reakcji uda się osiągnąć harmonię oraz szczęście. Należy więc wziąć los we własne ręce, spróbować czegoś nowego i przestać się oglądać za tym, co było. Wspomnienia są piękne, ale nie można żyć tylko nimi. W zależności od samopoczucia fantazje o biustonoszu mogą sugerować, że śniąca kobieta szuka komfortu i ukojenia, być może jest nawet w depresji.

Inne znaczenie snu:
- Gdy podczas snu widzimy nowy biustonosz oznacza to, iż niebawem na drodze pojawi się osoba, z którą stworzymy udany związek.
- Jeśli kobieta śni o tym, że ubiera biustonosz to znak, że czeka ją gorąca miłość, natomiast dla dziewczyny w związku to zwiastun iż w najbliższym czasie zmieni stan cywilny.
- Stary stanik może oznaczać kryzys w związku, którego konsekwencją będzie rozstanie.


- Koronkowy to zwiastun, że niebawem zakochamy się „na zabój”.
- Kupowanie sobie bielizny jest zapowiedzią, że wzrośnie nasza samoocena oraz
pewność siebie, dzięki czemu zaczniemy osiągać sukcesy.
- Kupowanie komuś biustonosza to optymistyczny znak, że czeka nas przypływ gotówki.
- Mokry biustonosz odzwierciedla zadowolenie z życia erotycznego.
- Pranie stanika to symbol, że jakaś nieprzychylna osoba będzie chciała nas wykorzystać.
- Zdejmować biustonosz: zmiany dla kobiety zamężnej, niewykluczony flirt.
- Mężczyzna śniący o kobiecie w biustonoszu może liczyć na to, że osoba, którą darzy uczuciem również jest nim zainteresowana.
- Sen, w którym kobieta nie ma na sobie stanika może odzwierciedlać jej niezależność oraz odrzucenie autorytetów, odgórnych postanowień. Fantazja ta jest też utożsamiana z wyrażaniem swojej seksualności.
- Czasami sen o biustonoszu odzwierciedla instynkt macierzyński i chęć rozwoju osobistego.
- Dla mężczyzny sen, w którym nosi lub ubiera stanik oznacza, że będzie musiał sprawdzić się w typowo żeńskiej roli. Inne znaczenie snu wskazuje, że ktoś będzie kwestionował jego męskość.


powrót do sennika

Hasła pokrewne:

Bielizna

Bielizna we śnie odnosi się do spraw osobistych, które chcielibyśmy ukryć przed otoczeniem.

Bluzka

Bluzka reprezentuje osobowość człowieka, jego wrażliwość. Czysta i schludna bluzka we śnie będzie korzystnym znakiem, w przeciwieństwie do podartego czy brudnego ubrania.

Buty

Buty symbolizują to, jak śniący radzi sobie w codziennym życiu. Wygodne, ładne buty wskazują na umiejętne dostosowanie się do społeczeństwa, ciasne i podarte sygnalizują kłopoty w tym aspekcie.

Czapka

Czapka odzwierciedla aktualne samopoczucie śniącego oraz jego poglądy i pomysły.

Garnitur

Garnitur we śnie kojarzony jest z sukcesem finansowym i zawodowym.

Kapelusz

Kapelusz symbolizuje poglądy, możliwości intelektualne, nowe pomysły.

Kochanek

Sen o kochanku sygnalizuje niezadowolenie z obecnego związku, rutynę. Dla osób samotnych sen odzwierciedla pasję, która negatywnie przekłada się na relacje z innymi ludźmi.

Koszula

Czysta, wyprasowana koszula świadczy o sukcesach i dobrym samopoczuciu śniącego, natomiast brudna lub podarta zwiastuje kłopoty.

Majtki

Sen o majtkach jest ostrzeżeniem przed pokusami i niemoralnym zachowaniem.

Miłość

Sen o miłości do naszego partnera odzwierciedla udany związek, wzajemne zaufanie. Dla osób samotnych sen jest wyrazem tęsknoty za prawdziwym uczuciem.

Sukienka

Śnić o posiadaniu lub o kupywaniu atrakcyjnej nowej sukienki zapowiada szzczęście w sytuacji społęcznej. Śnić, że masz na sobie białą sukienkę sugeruje, że chcesz sięczuć czysta i anielska wobec innych. Jeśli widzisz lub nosisz w swim śnie elegancką sukienkę, to oznacza to, że właściwie kierujesz się swoją intuicją.

Suknia

Piękna suknia odzwierciedla dobre samopoczucie śniącej kobiety, natomiast podarta wskazuje na plotki pod jej adresem lub rozczarowanie w miłości.

Suknia ślubna

Sen o pięknej sukni ślubnej oznacza powodzenie w miłości, natomiast gdy jest zniszczona, sen sygnalizuje problemy w naszym związku. Dla kobiety przygotowującej się do ślubu, sen odzwierciedla niepotrzebne obawy odnośnie zmiany stanu cywilnego.

Sweter

Sweter we śnie oznacza, że potrzebujemy wsparcia i ciepła drugiej osoby.

Ślub

Ślub we śnie najczęściej zwiastuje szczęście w miłości, spełnienie planów, wyzdrowienie.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Akceptuję to