Anioł

Zważając na fakt, że anioły są wysłannikami Boga, sen jest z pewnością ciekawym przeżyciem duchowym. Chrześcijanie wierzą, że anioł jest pośrednikiem między Bogiem a człowiekiem, który ma za zadanie wspierać i pomagać w podjęciu właściwej decyzji. W związku z tym, do snu o aniele można podchodzić z dużą nadzieją na poprawę swojego losu. Może więc tak się zdarzyć, że anioł we śnie przekaże nam wskazówki dotyczące naszego życia bądź też udzieli przestrogi przed popełnieniem błędu. Warto pamiętać, że anioł czasami pojawia się pod postacią bliskiej nam osoby, np. zmarłego dziadka czy ojca.

Poniżej szczegółowe znaczenie snu o aniele.
- Widok lub głos anioła zapowiada pozytywne wydarzenie w naszym życiu, najprawdopodobniej wkrótce przeżyjemy wyjątkowe przeżycie duchowe, na które czekamy od dłuższego czasu. Anioły we śnie można odbierać też jako zapowiedź twórczego okresu w naszym życiu, warto więc dobrze go wykorzystać.
- Smutny lub gniewający się na nas anioł oznacza, że popełniamy błąd, postępujemy niemoralnie w jakiejś sprawie.


- Zastęp aniołów sygnalizuje śniącemu, że może liczyć na wsparcie bliskich osób ze swojego otoczenia – rodziny i przyjaciół.
- Koszmar, w którym pojawia się upadły anioł ciemności jest ostrzeżeniem przed popełnieniem błędu. Szatan może odzwierciedlać też wyrzuty sumienia, dręczące myśli. Warto zastanowić się nad snem, w którym zaprzyjaźniamy się z samym lucyferem – jest to bowiem przestroga przed zdradą ze strony bliskiej osoby.
- Odlatujący anioł symbolizuje nierealne marzenia. Podobne znaczenie ma sen, w którym unosimy się razem z aniołami w powietrze.
- Sen, w którym jesteśmy aniołem oznacza, że wkrótce spotka nas wyróżnienie. Wizja taka może również sugerować, że powinniśmy być bardziej wyrozumiali i cierpliwi.


powrót do sennika

Hasła pokrewne:

Jezus

Sen o Jezusie zapowiada, że w naszym życiu przyjdzie w końcu ukojenie, uwolnimy się od problemów szargających naszą duszę.

Kościół

Kościół we śnie sygnalizuje śniącemu, że powinien postępować zgodnie z normami moralnymi oraz własnym sumieniem.

Krzyż

Sen o krzyżu zapowiada, że nasze cierpienia i rozterki wkrótce się skończą.

Ksiądz

Jeśli ksiądz we śnie jest z nas zadowolony, oznacza to, że postępujemy zgodnie z sumieniem, możemy liczyć na wsparcie bliskich.Zły lub smutny duchowny jest przestrogą przed niemoralnym postępowaniem.

Matka Boska

Sen o Matce Boskiej sygnalizuje śniącemu, że w trudnych chwilach może liczyć na opiekę i wsparcie bliskich mu ludzi.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Akceptuję to