Krew

Krew w marzeniu sennym zazwyczaj odnosi się do podświadomej sfery psychiki. Często krew w marzeniu sennym posiada znaczenie seksualne lub odnoszące się do energii życiowej. W wielu przypadkach krew wskazuje na siłę fizyczną lub stan zdrowia. Również pojawiają się interpretacje, które mogą stanowić projekcję relacji międzyludzkich, przeżywanego lęku lub pewnych zahamowań. Jednak należy pamiętać, że każdy szczegół snu wpływa na interpretację danego sny.
Symbolika krwi
Jeżeli w marzeniu sennym płynie krew, to niedługo nastanie dość niekorzystny okres na podjęcie poważnych decyzji. Może warto zacząć oszczędzanie, szczególnie, że płynąca krew może odnosić się do upływu gotówki. Widok czarnej krwi oznacza osiągnięcie spokoju oraz siły wewnętrznej, które przyczynią się do osiągnięcia postawionego celu. A jeśli w marzeniu sennym spożywamy krew lub ją pijemy, to musimy przygotować się na dużą ilość spotkań, które mogą dostarczyć wiele niezapomnianych wrażeń. Jeżeli w marzeniu sennym widzimy krew tryskająca ze zwierzęcia, to być może będziemy musieli zdobyć się na wewnętrzną odwagę i dokończyć przedsięwzięcie, które od dawna zakłóca wewnętrzny spokój.
Jeżeli w marzeniu sennym widzimy dużą ilość krwi, to być może podświadomie obawiamy się o zdrowie lub bezpieczeństwo bliskiej osoby. A jeśli osoba śniąca krwawi dużą ilością krwi, to możemy spodziewać się szczęśliwej odmiany losu. Niestety, ale jeżeli w marzeniu sennym plujemy krwią lub widzimy krew w ustach, to być może nasz stan zdrowia ulegnie znacznemu pogorszeniu. W tym przypadku, należy zwrócić uwagę na pewne objawy, które mogą świadczyć o chorobie.
Także widok płynącej krwi może wskazywać na otrzymanie dobrych wiadomości. Należy wiedzieć, że czarna krew może także stanowić przestrogę przed chorobą w najbliższym gronie rodzinnym. Warto zwrócić uwagę na to, w jakim kontekście pojawia się czarna krew. Jeżeli widzimy, że wypływa z bliskiej osoby, to bezpieczeństwo jej jest poważnie zagrożone. Picie krwi oznacza spełnienie najskrytszych marzeń, ale także odczuwanie potrzeb, które mogą być powszechnie traktowanie jako zakazane lub stanowić temat tabu. Plucie krwią wskazuje na stany melancholii oraz licznych zmartwień. Również krew zwierzęca wskazuje na czas dobrych interesów oraz ogólnego szczęścia w życiu.
Również widok czyjeś krwi może stanowić projekcję strachu przed bliską osobą. Także widok krwawiącej rany może oznaczać doskonały czas na uporządkowanie swoich osobistych spraw. Może od dawna coś stanowiło przedmiot zmartwienia lub przyczyniło się do pogorszenia nastroju. A jeżeli we śnie jesteśmy poplamieni krwią, to być może podświadomie odczuwam duże poczucie winy lub wstydu. Może osoba śniąca nie akceptuje samej siebie i czuje się psychicznie „brudna”? Również posiadanie zakrwawionych dłoni wskazuje na czyny, które mogą wyrządzić dużą krzywdę biskiej osobie. Czerwona krew oznacza przeżycie dużej radości i ogromnego szczęścia. Zakrzepła krew wskazuje na poważną chorobę, zaś oddawanie krwi odnosi się do osiągnięcia ogromnych zysków w interesie. Również krew cieknąca z nosa może wskazywać na duże zagrożenie.


powrót do sennika

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Akceptuję to