Karaluchy

Karaluchy to symbol smutku, negatywnych zdarzeń w życiu, zakłamania, nieuczciwości oraz nieszczęśliwych wydarzeń. Zazwyczaj te owady wzbudzają niechęć oraz obrzydzenie. Jednak należy wiedzieć, że widok karaluchów staje się zwiastunem szczęścia oraz pozytywnych przemian w życiu. Jednak sytuacja, w której obłażą nas karaluchy wskazuje na poczucie winy z powodu pewnego wydarzenia z przeszłości. Zabijanie karaluchów staje się przestrogą przed niezadowoleniem gości oraz pretensjami ze strony otoczenia.
Według Sennika Victorii Birgis, widok owadów we śnie staje się przestrogą przed komplikacjami życiowymi, które pokrzyżują plany i pewne zamierzenia. To również taka sytuacja staje się przestrogą przed utratą zapału oraz chęci do działania. Ugryzienie przez owady jest także ostrzeżeniem przed nieuczciwym postępowaniem ze strony bliskiego przyjaciela.
Również karaluchy związane są ze zgniłym jedzeniem, które symbolizuje we śnie pogorszenie samopoczucia oraz utratę zdrowia. Karaluchy w tym przypadku stają się przestrogą przed porażkami oraz nieszczęśliwym wydarzeniami, które wpłyną negatywnie na dalszy los osoby śniącej. Zabijanie karaluchów może oznaczać pokonywanie problemów życiowych oraz lepszy etap w życiu. Widok dużej grupy karaluchów wskazuje na liczne problemy lub wyrzuty sumienia, spowodowane nieuczciwymi występkami.


powrót do sennika

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Akceptuję to