Horoskop ptasi

Znaki zodiaku wg horoskopu ptasiego

Jastrząb

Urodzeni: 07.01 - 19.02

Jastrząb jest dumnym ptakiem, podobnie jest z osobami urodzonymi pod tym znakiem. Często patrzy na innych z wyższością, ale jest to pochodną właśnie tej dumy, a nie egoizmu czy pychy. Cechą charakterystyczną dla większości Jastrzębi jest też zmienność nastrojów i prowadzenie nieuregulowanego trybu życia. Wraz z upływem lat, te tendencje się nasilają i coraz trudniej dopasować się im do otoczenia. Z natury są jednak samotnikami, do szczęścia nie jest im potrzebne towarzystwo innych ludzi, więc specjalnie nad tym nie ubolewają. Z drugiej strony te predyspozycje utrudniają im znalezienie odpowiedniego partnera, któremu mogliby zaufać w 100%. Wydaje się, że największe szanse powodzenia mają związki z Puchaczem lub też innym Jastrzębiem. Największa zaleta zodiakalnego Jastrzębia to wytrwałość w dążeniu do obranych celów. 

Jaskółka

Urodzeni: 20.02 - 14.04

Zodiakalna Jaskółka nie jest typem człowieka, który przywiązywałby się do jakiegoś miejsca na dłużej. Wręcz przeciwnie - rutyna jest dla niej zabójcza, kocha ruch, zmiany i szybkie tempo życia, które traktuje jak nieustającą przygodę. Z tego powodu raczej nie poświęca zbyt dużo energii i czasu na zdobywanie wysokich stanowisk i pokonywanie kolejnych szczebli kariery zawodowej. Choć potrafi działać szybko i jest błyskotliwa, to jednak brak poczucia odpowiedzialności osobistej przyczynia się do mniejszych sukcesów na niwie zawodowej. Jeśli jednak Jaskółka przełamie się, będzie konsekwentna i nie zabraknie jej wytrwałości w dążeniu do celu, wtedy wszystkie drzwi kariery stoją przed nią otworem. Najlepszym partnerem dla niej jest Szpak.

Puchacz

Urodzeni: 15.04 - 05.06

Puchacz łączy w sobie cechy pożądane przez każdego z nas- pewność siebie, przebojowość, optymizm, inteligencję i umiejętność wychodzenia z każdych niemal opresji. Taka charakterystyka ułatwia mu życie – nie ma dla niego spraw nie do załatwienia, przeciwności losu dodają mu tylko animuszu do dalszych działań.

Puchacze to osoby, które zawsze chętnie służą radą i pomocą. Ta życzliwość czasami ich gubi, gdyż jak wiadomo, na świecie nie brakuje ludzi, którzy potrafią bezlitośnie wykorzystać naiwność drugiego człowieka. Wymarzonym partnerem dla Puchacza jest Jastrząb i Kruk.

Dzięcioł

Urodzeni: 06.06 - 23.07

Dzięcioł jest bardzo pracowitym ptakiem, podobnie jak jego zodiakalny odpowiednik. Co najważniejsze, praca ta przynosi efekty, choć nie jest wcale efektowna. Dzięcioł zdecydowanie jednak bardziej ceni pomyślny rezultat, od fajerwerków „pod publiczkę”. W pracy radzi więc sobie znakomicie, choć ta wspinaczka na wysokie stanowiska jest długa i mozolna. Wiedzie bowiem do niej wytrwała praca, a nie zakulisowe „gierki” czy inne nieczyste zagrania. Osiągniecie sukcesu jest też możliwe dzięki odporności na niepowodzenia i przeciwności losu. Najbardziej odpowiednim partnerem dla Dzięcioła jest przedstawiciel tego samego gatunku, czyli Dzięcioł.

Łabędź

Urodzeni: 24.08 - 01.09

Łabędź należy do jednostek spokojnych, opanowanych, wręcz nawet wyciszonych. Nie znosi nieporozumień i sporów. Czasami nawet gdy jest pewny swoich racji, woli ustąpić dla "świętego spokoju". Ciężko go wyprowadzić z równowagi, jednak temu, kto tego dokona, nie wróży to najlepiej. Wtedy bowiem Łabędź pokazuje swoje bardziej zdecydowane i groźniejsze oblicze.

Osoby urodzone w ostatnie dni sierpnia są urodzonymi doradcami, potrafią słuchać i pomagać w trudnych sytuacjach. Ludzie dażą je w związku z tym dużym zaufaniem.

Zodiakalny Łabędź szczególnie ceni sobie sztukę i piękno, pod każdą postacią – może to być obraz, utwór muzyczny, mebel, piękny krajobraz czy inna osoba. Piękno i harmonia to kluczowe wartości w ich działaniu.

Najlepszymi partnerami dla Łabędzia są Paw i Orzeł.

Kruk

Urodzeni: 02.09 - 14.10

Cechą charakterystyczną zodiakalnego Kruka jest tajemniczość. Rzadko zdradza on swoje zamiary czy zwierza się ze zmartwień i sukcesów. Jest bardzo zdystansowany
nawet w stosunku dla najbliższych. W postępowaniu z innymi kieruje się taktem i dyplomacją.

Kruk to urodzony indywidualista, który odważnie podejmuje się nawet najtrudniejszych zadań. Zazwyczaj udaje mu się zakończyć je powodzeniem. Osoby urodzone pod znakiem Kruka są z natury optymistami, zdarza im się jednak popadać w melancholię. 

Partnerem, który najbardziej pasuje dla Kruka jest Puchacz.

Paw

Urodzeni: 15.10 - 22.11

Powiedzenie że ktoś jest „dumny jak Paw” nie wzięło się przypadkiem, także osoby urodzone pod tym znakiem lubią brylować i cechuje je pewność siebie. W związku z tym są bardzo towarzyskie i chętnie nawiązują kontakty – lubią plotkować, często używając przy tym ciętego języka. Warto mieć na uwadzę, że Paw często koloryzuje opowiadania na swój temat.

Zodiakalne Pawie są mało samodzielne i odnoszą sukcesy głównie dzięki pomocy innych ludzi, na przykład gdy pracują w zespole. W życiu nie zawsze kierują się moralnymi zasadami, więc trzeba uważać na podstępy z ich strony.

Ważną cechą opisującą Pawia jest zmienność – nie lubią zbyt długo mieszkać, czy nawet przebywać w jednym miejscu. Dotyczy to zwłaszcza kobiet.

Do Pawia najbardziej pasować będzie Orzeł i Łabędź. 

Szpak

Urodzeni: 23.11 - 20.12

Szpak jest towarzyską i pogodną osobą, której zależy na pomyślnych układach w otoczeniu. Ich przyjazna natura i błyskotliwość sprawiają, że są lubiani przez innych. Cechuje je zdolność obserwacji i wyciągania właściwych wniosków. Rzadko więc się mylą, a nawet jeśli, to nie zbija to ich z tropu.

Szpak zazwyczaj przeżywa wiele przygód miłosnych, gdyż to ona jest dla niego najważniejszą wartością. Dla Szpaka dobrym partnerem jest inny Szpak lub Jaskółka. 

Orzeł

Urodzeni: 21.12- 06.01

Osoby spod znaku Orła wyróżnia dostojność, inteligencja i przebiegłość. Są bardzo ambitne, więc dążą do celu wszelkimi środkami – sukces jest ich życiowym wyzwaniem. Są w stanie poświęcić nawet życie osobiste dla sukcesów zawodowych. Gdy jednak coś idzie nie po ich myśli, szukają winnych wokół siebie, nigdy samemu nie przyznając się do błędów. Jeśli chodzi o związki, to najbardziej pasują do nich
Paw i Łabędź.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Akceptuję to