Rubin

Rubin należy do najcenniejszych kamieni szlachetnych. Jako amulet przynosi szczęścia w miłości, życiu rodzinnym i dodaje wigoru osobie, która go posiada. Jego energia chroni wszystkich domowników i pozwala utrzymać pracę i bogactwo.

Osoba urodzona pod znakiem Rubinu postrzegana jest jako twarda, wymagająca i uparcie dążąca do celu. Jego ambicja, pracowitość i determinacja jest tak wysoka, że Rubin nie ma problemów z osiąganiem celów zawodowych i zdobywaniem kolejnych awansów. Pomaga mu w tym również szczęście w podejmowaniu decyzji, zwłaszcza że nie podejmuje ich pod wpływem emocji, ale zimnej analizy. Opanowanie pomaga mu też w napiętych czy nawet niebezpiecznych sytuacjach. Wspomniane cechy Rubinu kreują go jako właściwego kandydata na stanowiska kierownicze, z czego chętnie korzysta. Rubin lubi przewodzić, podejmować ważne decyzje i trzeba przyznać, że robi to bardzo dobrze. Nie trzeba chyba dodawać, że wysoka pozycja społeczna przekłada się na profity w postaci niezależności finansowej. Rubin do tego jest oszczędny i umie inwestować swoje pieniądze, dlatego rzadko dosięga go bieda. Trzeba też przyznać, że nie tylko w roli lidera Rubin może pochwalić się sukcesami. Od urodzenia przejawia duże talenty manualne i jest dobrym rzemieślnikiem.

W miłości Rubin jest dość oziębły, raczej nie porywa się na spontaniczne czy nawet szalone działania. Poszukuje partnera, który choć trochę dorówna mu zaradnością czy umiejętnościami. To może być powodem częstych kłótni o „panowanie” w związku. Bardzo jednak dba o rodzinę i dom, jest zresztą domatorem. Lubi przebywać we własnych czterech ścianach i rzadko spędza wolny czas w innym miejscu. Nie fascynują go również dalekie podróże, na które z racji wysokich zarobków mógłby sobie pozwolić.

Znani: Leonardo da Vinci, Charlie Chaplin, Lukrecja Borgia, Benedykt XVI, Elżbieta II, Gustaw Holoubek, Iggy Pop, Pharrell Williams, Jack Nicholson, Marlon Brando, Marek Perepeczko, Olga Lipińska, Kofi Annan, Grzegorz Lato, Czesław Mozil, Pola Raksa, Tomasz Kot, Eddie Murphy, Alec Baldwin, Robert Downey Jr., Russell Crowe, Jackie Chan, Kristen Stewart, Hugh Hefner, Steven Seagal, Adrien Brody, Victoria Beckham, Maria Sharapova, Pezet


powrót do horoskopu

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Akceptuję to