Lazuryt

Lazuryt to bardzo atrakcyjny, wysoko ceniony kamień, który już w czasach prehistorycznych stosowany był jako materiał ozdobny. Wykorzystywano go do ozdoby przedmiotów kultu, biżuterii czy instrumentów muzycznych.

Każdy z nas zna ten typ człowieka, jakim jest Lazuryt. Wszędzie jest go pełno, zna wszystkich i wszyscy znają jego, jest duszą każdego towarzystwa. Chętnie wpada w odwiedziny, ale i zaprasza do swojego domu. Są oczywiście świetnymi gospodarzami, którzy sypią anegdotami jak z rękawa. Jest to osoba przeważnie o pięknej powierzchowności, która wie jak o siebie zadbać i podkreślić największe atuty. Dobrze zna się na modzie, najnowszych trendach i gadżetach i zazwyczaj za dużo czasu spędza przed lustrem.

Ta krótka charakterystyka w pełni oddaje charakter osoby urodzonej pod znakiem Lazurytu. Kocha życie i woli się nim cieszyć, niż zapracowywać po łokcie. Chętnie się jednak uczy, często po to, by nauczać innych. Jest świetnym nauczycielem i jest to jeden z tych zawodów, w którym najlepiej się czuje. Książki to zresztą jedna z jego pasji. Lazuryt chętnie interesuje się też naukami tajemnymi - pasjonuje go magia, wróżby, nadprzyrodzone moce czy przepowiednie. Czasem nawet zajmuje się tym do przesady, zaniedbując codzienne obowiązki.

Znani: Mahatma Gandhi, Margaret Thatcher, Maria Dąbrowska, Stefan Żeromski, Mario Puzo, Jerzy Owsiak, Tadeusz Różewicz,  Ralph Lauren, Annie Leibovitz, Ryszard Rynkowski, Olga Lipińska, Rita Hayworth, Sigourney Weaverer, Zlatan Ibrahimovic, Evander Holyfield, Andrzej Szarmach, Marion Jones, Roland Garros, Jerzy Kulej, John Morrison, Toni Braxton, Snoop Dogg, Sting, Gwen Stefani, Eminem, Usher, Matt Damon, Jean-Claude Van Damme, Sacha Baron Cohen, Roger Moore, Kate Winslet, Katarzyna Cichopek, Marek Kondrat


powrót do horoskopu

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Akceptuję to