Koral

Po czym poznać zodiakalnego Korala? Najłatwiej po szerokim uśmiechu, który towarzyszy Koralowi praktycznie w każdej sytuacji. To urodzony optymista z poczuciem humoru, który rzadko czymkolwiek się przejmuje. O przykrych sprawach stara się nie myśleć, wyrzuca je ze swojej pamięci. Człowiek o takiej przyjaznej charakterystyce ma oczywiście wielu znajomych i łatwo nawiązuje nowe kontakty, także miłosne. Trudno się temu dziwić, kilka minut z Koralem wystarczy, by poprawić sobie nastrój i zapomnieć o swoich problemach. Czy jednak Koral rzeczywiście nie ma żadnych kłopotów w życiu? Wiadomo, że to niemożliwe, zwłaszcza że osoba urodzona pod tym znakiem jest ryzykantem. Zazwyczaj nie stroni od hazardu, gier liczbowych, czy nawet zakładów ze znajomymi.

Choć szczęścia mu dopisuje, to jednak musi się mieć na baczności, gdyż chwila nieuwagi wystarczy, by stracił cały swój majątek. Także kariera zawodowa nie jest najmocniejszą stroną zodiakalnego Korala – nie jest on typem pracoholika, o wiele bardziej lubi spędzać czas na łonie natury, w sali gimnastycznej czy podróżując. Zwłaszcza w sporcie osiąga niezłe wyniki.

Wracając do spraw uczuciowych, trzeba przyznać, że osoba urodzona pod znakiem Korala jest bardzo kochliwa i często zmienia partnera. Lubi też romansować, co nie pomaga mu w małżeństwie.

Znani: Józef Piłsudski Ignacy Mościcki, Jan Długosz, Ludwig van Beethoven, Nostradamus, Władysław Szpilman, Frank Sinatra, Walt Disney, Woody Allen, Leon Niemczyk, Krystyna Janda, Olaf Lubaszenko, Noam Chomsky, Maryla Rodowicz, John Malkovich, Kirk Douglas, Jamie Foxx, Milla Jovovich, Brad Pitt, Christina Aguilera, Steven Spielberg, Irena Santor, Otylia Jędrzejczak, Dwight Howard, Manny Pacquiao, Feliks Stamm, Tomasz Adamek, Robert Kubica, Anna Maria Jopek,  Britney Spears, Lucy Liu, Nelly Furtado, Ozzy Osbourne, Jay Z, Tyra Banks, Jeff Bridges, Marisa Tomei, Nicki Minaj


powrót do horoskopu

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Akceptuję to