Wiąz

Wiąz to bez wątpienia dobry znak – jest lubiany, ma wielu przyjaciół i dobrze radzi sobie w życiu zawodowym.

Według horoskopu galijskiego człowiek spod znaku Wiązu obdarzony jest przez naturę pogodnym usposobieniem i dużym poczuciem humoru. Poważnie traktuje znajomych, jest więc przez nich lubiany i bez problemu wybaczają mu oni drobne zmiany nastroju. Nie komplikuje życia innym, za to całą swoją energię poświęca na rozwiązywanie własnych kłopotów.

W pracy zawodowej dużo wymaga od siebie i innych, dlatego ludzie lubią z nim współpracować i często opierają się na jego opinii. Jest wzorem do naśladowania, a  sukces zawdzięcza takim atutom jak dobra organizacja, umiejętność obserwacji, zmysł organizacyjny, kreatywność i przenikliwość. W dużym stopniu niwelują one słabszą intuicję.

W miłości i kontaktach seksualnych wiąz także odnosi sukcesy – jest namiętny, potrafi się zaangażować i obdarzyć partnera rozkoszą.

Kobiety urodzone pod znakiem Wiązu są nastawione na zdobycie uprzywilejowanego miejsca w życiu, co zazwyczaj im się udaje. Zdarza im się nawet wykazać dużo despotyzmu w sprawach domowych, których przejawem jest chęć podporządkowania sobie partnera, jak i dzieci. Wszystko to jednak robią w dobrej wierze, są bowiem z natury szlachetne i pomocne.

Słabszą stroną Wiązu mogą być częste choroby, nie są one jednak zbyt groźne. Na pewno jednak muszą większą uwagę przykładać do uprawiania sportu, gdyż pozwoli im to odetchnąć trochę od spraw zawodowych.

Znani: Nelson Mandela, Graham Masterton, Krzysztof Kamil Baczyński, Molier, Stanisław Wyspiański, Edgar Alan Poe, Janis Joplin, Wojciech Kilar, Jack London, Angela Merkel, Leszek Balcerowicz, Federico Fellini, David Lynch, Donald Sutherland, Stanisław Tym, Zbigniew Zamachowski, David Hasselhoff, Mario Kempes, Włodzimierz Smolarek, Gareth Bale


powrót do horoskopu

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Akceptuję to