Topola

Jedną z najbardziej charakterystycznych cech Topoli jest brak pewności siebie i skłonność do pesymistycznych nastrojów. Często brakuje jej odwagi, a nawet tupetu, by postawić na swoim. To sprawia, że jest bardzo podatna na wpływy i łatwo narzucić jej własne zdanie. Inteligencja Topoli jest jednak bardzo wysoka, osoby spod tego znaku są też dociekliwe i krytyczne. Niska samoocena spowalnia jednak jej rozwój zawodowy.

Topola w miłości długo szuka swojego szczęścia – jest bardzo wrażliwa i uległa, ale swoje emocje skrywa najczęściej pod uśmiechniętą lub obojętną twarzą. Pesymistyczne skłonności oraz wybredność w poszukiwaniu partnera sprawiają, że Topola czasem czuje się samotna i niezadowolona ze swojego życia uczuciowego.

O Topolach mówi się, że lubią filozofować, co pewnie jest po części zasługą artystycznej natury, fantazji i szerokich horyzontów umysłowych. Wśród wielu zainteresowań Topoli oprócz wspomnianej filozofii jest polityka, sztuka, medycyna. Zazwyczaj nie ma trudności z nawiązywaniem kontaktów, gdyż jest towarzyska, wrażliwa i nie znosi samotności.

Topole mają problemy ze zdrowiem, szybko się męczą pracą fizyczną i umysłową. Osobom spod tego znaku zalecane jest częste sprawdzanie ciśnienia krwi.

Znani: Juliusz Verne, Alfred Hitchcock, Jan Luksemburski, Tadeusz Dołęga-Mostowicz, Leonid Kuczma, Salwador Dali, Mikołaj Rej, Neil Armstrong, Dymitr Mendelejew, Ronald Reagan, Whitney Houston, Bob Marley, Karol Dickens, Karol Wedel, Chris Rock, Jack Lemmon, James Dean, Nick Nolte, Melanie Griffith, Robert Mitchum, David Duchovny, Antonio Banderas, Hulk Hogan, Robin van Persie, Pete Sampras, Ewa Farna, Robert Makłowicz


powrót do horoskopu

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Akceptuję to