Sosna

Sosna to bez wątpienia jedno z najładniejszych i najdumniejszych drzew. Na przestrzeni lat zapewniały ludziom produkty ważne w ich codziennym życiu, dzięki czemu na stałe wpisały się w folklor, kulturę i sztukę wielu społeczeństw – były wykorzystywane między innymi jako symbole religijne, polityczne czy w herbach szlacheckich.

Według horoskopu stworzonego przez Celtów Sosnę przedstawia się jako ładną, zgrabną i wysoką osobę, która lubi otaczać się pięknymi przedmiotami, luksusową biżuterią czy drogimi ubraniami. Sosna znakomicie wykorzystuje swoje największe atuty, jest świadoma swego wdzięku, można nawet powiedzieć, że jest wyrafinowana. Osoby przebywające z Sosną nie powinny raczej liczyć na to, że będzie ona zbyt usłużna czy hojna. Nie oznacza to, że nie jest towarzyska – po prostu jest zbyt powściągliwa i skoncentrowana na sobie.

Jeśli chodzi o sprawy sercowe, to w nich Sosna pokazuje zupełnie inne oblicze. Łatwo się angażuje, jest spontaniczna, zmysłowa i przywiązuje dużą wagę do życia erotycznego. Łatwo się jednak zniechęca i wspomniany żar szybko gaśnie, co powoduje zadrę w sercu dotychczasowego partnera. Sosna nie przejmuje się tym jednak za bardzo, lecz szuka kolejnego obiektu westchnień. Przeżywa wiele związków, nim trafi na odpowiednią osobę. Trzeba jednak dodać, że bardzo ważny jest dla niej dom i poczucie bliskości – gdy znajdzie swoją prawdziwą miłość, będzie to bardzo owocny i udany związek.

Kariera zawodowa sprawia jej przyjemność, jednak Sosna nie zawsze wykorzystuje swój niemały przecież potencjał. Osoby urodzone pod tym znakiem mają talent organizacyjny, pewność siebie, zapał i racjonalne podejście do wielu obowiązków. Mogą osiągnąć wysoki poziom, jeśli tylko nie pozwolą, aby uczucia wpływały na ich sprawy zawodowe.

Znani: Fryderyk Chopin, Mikołaj Kopernik, Konfucjusz, Kaligula, Jerzy Waszyngton, John Locke, Matka Teresa z Kalkuty, Zygmunt Krasiński, Michel Montaigne, August Renoir, Edgar Rice Burroughs, Karol May, Cameron Diaz, Elizabeth Taylor, Claudia Schiffer, Bożena Dykiel, Andrzej Chyra, Kyle MacLachlan, Drew Barrymore, Kurt Cobain, Shania Twain, Michael Jackson, Charles Barkley, Artur Boruc, Mark Webber, Julius Erving, Bartosz Kurek


powrót do horoskopu

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Akceptuję to