Oliwka

Osoby urodzone 23 września uchodzą za mędrców, gdyż wyróżnia je nieprzeciętna inteligencja. Oliwa chętnie pogłębia swą wiedzę – czyta książki i otacza się ludźmi mądrymi. Nie należy raczej do rozrywkowych osób, choć i ona od czasu do czasu potrzebuje mocnych wrażeń.

Oliwa w swoim zachowaniu jest taktowna, dyskretna i nie miesza się do cudzych spraw. Można jej powierzyć największą tajemnicę, a w razie kłopotów zawsze pomoże, gdyż jest wrażliwa i ma duże poczucie sprawiedliwości.

W sprawach miłosnych osoba spod znaku Oliwy jest są dość przewidywalna- cechuje ją spokój i rozwaga. Toleruje wolność partnera - nie jest to bynajmniej przejaw słabości i rezygnacji, ale filozofii życiowej. Jest typem domatorki, dla której najważniejsza jest rodzina, nawet kosztem kariery czy znajomych.

Oliwa nie może niestety pochwalić się zbyt dużą odpornością na choroby. Szczególnie dokucza jej reumatyzm, mimo to jest pogodna i optymistycznie nastawiona do świata.

Znani: Eurypides, Oktawian August, Robert Bosch, Ray Charles, Julio Iglesias, Bruce Springsteen, Grzegorz Markowski, Janusz Gajos, Paolo Rossi


powrót do horoskopu

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Akceptuję to