Leszczyna

Osoba urodzona pod znakiem Leszczyny jest postrzegana jako postać o magicznym wdzięku. Potrafi zauroczyć każde towarzystwo, jest skupiskiem pozytywnej energii.

Skrycie bardzo zależy jej na popularności, którą stara się zdobyć w najlepszy do tego sposób, czyli dzięki wrodzonej życzliwości i tolerancji. Połączenie tych cech popycha leszczynę do aktywności politycznej i społecznej. Jest szanowana w swoim środowisku, dzięki czemu potrafi zjednać do siebie ludzi i dobrze się czuję jako aktywistka. Niestety zbyt zagorzała działalność na rzecz innych odbija się na jej życiu rodzinnym, które schodzi wtedy na dalszy plan. Dla wrogów jest jednak bardzo niewygodnym przeciwnikiem, muszą oni pamiętać, że charakteryzuje ją wysoka intuicja i inteligencja.

Słabą stroną Leszczyny jest to, że nie zawsze potrafi lub chce wykorzystać swój potencjał. Zadowala się przeciętnością, poza tym chyba za często zmienia zainteresowania.

W sprawach uczuciowych bywa kapryśna, ale i pełna fantazji, dlatego życie z Leszczyną w związku przynosi wiele przygód i emocji. Na pewno jednak partner musi zaakceptować jej wahania nastrojów, inaczej nie wytrzyma zbyt długo.

Natura leszczyny to niezależność, dlatego zdarza się, że zadziwia bliskich swoimi decyzjami. Dzięki temu życie Leszczyny jest bardzo kolorowe i dynamiczne, choć nierzadko przysparza jej masę problemów.

Znani: Vincent van Gogh, Miguel de Cervantes, Stefan Batory, Cyprian Kamil Norwid, Józef Wybicki, Joan Crawford, Arturo Toscanini, Bela Bartok, Henryk Mann, Rafael Santi, Francisco Goya, Mahatma Gandhi, Graham Greene, George Gershwin, Sophia Loren, Marcel Proust, Michał Bałucki


powrót do horoskopu

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Akceptuję to