Klon

Jeśli mielibyśmy wymienić najbardziej charakterystyczną cechę osób spod znaku Klonu, prawdopodobnie byłaby to oryginalność. Klon zawsze wyróżnia się w tłumie – wyjątkowymi strojami, fryzurą, zainteresowaniami czy podejściem do życia. Ma dobry gust i wszelkie nowości potrafi z dużym dystansem odnieść do swojej osoby.

Nigdy nie udaje kogoś, kim nie jest, gdyż nie leży to po prostu w jego naturze. Ten indywidualizm sprawia, że zawsze ma mnóstwo niezwykłych pomysłów, i co najważniejsze, nie boi się ich wdrażać w życie. Choć z drugiej strony wiele z nich zostaje jedynie na etapie fantazji.

Klon z pozoru jest nieśmiały i zdystansowany, ma jednak ambicję oraz niezaspokojone pragnienie nowości. Początkowo może wydawać się nawet cyniczny i obcesowy, zwłaszcza że respektuje te wartości, które są mu najbliższe. Widać to zwłaszcza w sprawach zawodowych, gdyż nie boi się podejmować odważnych decyzji. Osoby o takiej oryginalnej osobowości i wyobraźni znakomicie sprawdzą się w roli pracownika agencji reklamowej, dziennikarza czy artysty. Jego pomysły, jeśli są dobre i trafią na podatny grunt, mogą przynieść mu duży rozgłos. Niezwykła jest inteligencja Klonu - łatwo przyswaja wiedzę i ma znakomitą pamięć do późnej starości.

Ciekawostką jest fakt, że Klon jest nadzwyczaj skromny i oszczędny, w kwestii finansów przypomina typowego Szkota. Można więc być pewnym, że Klon nigdy nie przepuści wygranej z loterii - prędzej zaplanuje wszystkie wydatki co do złotówki.

Zdrowie to mocny punkt osób spod znaku Klonu – rzadko choruje, jest energiczny i ma dobrą kondycję. Czasami przydarzają mu się bóle głowy wynikające przede wszystkim z przepracowania.

W miłości Klon szuka osób podobnych do siebie, zupełnie nie kierując się zasadą, która mówi, że przeciwieństwa się przyciągają. Często chodzi swoimi ścieżkami, przez co trudno ułożyć mu sobie życie prywatne.

Znani: Leonardo da Vinci, Adam Naruszewicz, Charles Chaplin, Stanisław Leszczyński, Lukrecja Borgia, Oskar Wilde, Rita Hayworth, Katarzyna Medycejska, Thomas Jefferson, Tadeusz Mazowiecki, Wincenty Pol, Jerzy Stuhr, Ron Perlman, Adrien Brody, Sarah Michelle Gellar, Agnieszka Szulim, Nikita Chruszczow, Jan Borysewicz, Wojciech Szczęsny, Marija Szarapowa, Kareem Abdul-Jabbar, Carles Puyol


powrót do horoskopu

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Akceptuję to