Kasztan

Według druidów celtyckich osoby urodzone pod znakiem Kasztana posiadają niezwykle cenną cechę – są sprawiedliwe i szlachetne.

Kasztan zawsze stara się postępować zgodnie z przyjętymi zasadami moralnymi. Poczucie własnej sprawiedliwości wiele dla niego znaczy. Jest przy tym konsekwentny, bezpośredni i szlachetny, co zapewnia mu szacunek i uznanie. W kontaktach międzyludzkich jest kulturalny i szarmancki, ale dla wyrachowanych i dwulicowych ludzi bywa bardzo nieprzyjemny. Automatycznie uniemożliwia mu to funkcjonowanie w większym towarzystwie, w którym zawsze znajdą się takie osoby. Woli raczej małe, ale sprawdzone grono przyjaciół. 

W związkach miłosnych Kasztan jest wymagający, wierny tradycji. Partner powinien być raczej ucieleśnieniem wszelkich cnót moralnych niż niespokojnym lekkoduchem. Uważa, że prawdziwa miłość zdarza się tylko raz w życiu. To przekonanie, w połączeniu z tradycyjnym podejściem do małżeństwa, sprawia, że Kasztan woli się dusić w związku bez miłości, niż się rozwieść. Trzeba jednak pamiętać, że on sam robi wszystko by podtrzymać uczucie i odpowiednio zadbać o partnera. 

Znani: Jan Paweł II, Voltaire, Honoriusz Balzak, Ignacy Paderewski, Emilia Platter,  Tadeusz Borowski, Meg Ryan, Debra Winger, Leopold Staff, Gustaw Herling-Grudziński, Albert Durer, Maria Konopnicka, Arthur Conan Doyle, The Notorious B.I.G., Michał Łomonosow, Goldie Hawn, Jamie Lee Curtis, Edyta Górniak


powrót do horoskopu

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Akceptuję to