Jodła

Jodła należy do osób bardzo ambitnych, niezależnych i pracowitych. Zawsze stawia sobie wysoko poprzeczkę, zarówno w życiu zawodowym i osobistym. Tego samego oczekuje od innych. Bardzo poważnie traktuje wszystkie obowiązki, dlatego zawsze można na niej polegać. Pozwala jej to na osiąganie założonych sobie celów.

Choć Jodła jest skryta i zamknięta w sobie, to jednak ma silny charakter i nie lubi się podporządkowywać innym. Osoby spod znaku Jodły są dość kapryśne, trudne we współżyciu, dlatego zazwyczaj mają więcej wrogów niż przyjaciół. Samotność nie doskwiera im jednak zbyt mocno – lubią być same. Jodła przyjaciół dobiera więc bardzo ostrożnie, ale ci za to zawsze mogą na nią liczyć – jest przede wszystkim lojalna i odpowiedzialna.

Podobnie wobec partnera życiowego ma wysokie wymagania i pragnie by ten ją doceniał. Rzadko się angażuje i daje ponieść emocjom – gdy jednak tak się stanie może on liczyć na wierność i oddanie ze strony Jodły. Dla rodziny jest bardzo wyrozumiała i gotowa do największych poświęceń.

Uroda Jodły jest prosta i surowa. Kocha piękno w każdej postaci, zarówno jeśli chodzi o wygląd osobisty, ubiór, biżuterię czy muzykę. Ona sama ubrana jest zawsze elegancko i oryginalnie. W towarzystwie zwraca uwagę wysoką kulturą osobistą, godnością i rezerwą.

Jodła dożywa zazwyczaj sędziwego wieku, mimo licznych chorób, są one jednak niegroźne.

Znani: Elvis Presley, Joanna d’Arc, Isaac Newton, Maksymilian Maria Kolbe, Kornel Makuszyński, Melchior Wańkowicz, Aleksy Tołstoj, John Ronald Tolkien, Edmund Niziurski, Amadeo Modigliani, George W. Bush, Sylvester Stallone, Anjelica Huston, David Bowie, Rod Stewart, Michael Schumacher, Andrzej Gołota, George Foreman, 50 Cent, Krzysztof Skiba


powrót do horoskopu

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Akceptuję to