Jesion

Jesion to piękne i eleganckie drzewo, które przyciąga uwagę smukłą i proporcjonalną sylwetką.

Urok osobisty cechuje też horoskopowego Jesiona - postrzegany jest jako osoba wesoła i towarzyska. Trzeba się nieco uważniej przyjrzeć jego osobowości, by dojrzeć, że potrafi też być egoistyczny i naginać otoczenie do swoich celów. Jest bardzo ambitny i impulsywny, dlatego to w pewnym stopniu tłumaczy jego samolubne zachowania. Dąży do celu wszelkimi środkami i robi to, co sam uważa za słuszne. Na plus trzeba mu zapisać, że jest słowny, ma też dobrą intuicję i ciężko go oszukać.

Zupełnie nie ruszają go opinie innych czy nawet złośliwe docinki i trzeba przyznać, że często wychodzi mu to na dobre. Oczywiście przyjaciele mogą na niego liczyć i mu zaufać.

Tak jak w przyrodzie Jesion jest pięknym, dostojnym drzewem, tak człowiek Jesion jest atrakcyjny i wzbudza zainteresowanie płci przeciwnej. W miłości próbuje łączyć rozwagę z uczuciem, dlatego rzadko się myli w kwestiach miłosnych. Nie jest łatwym partnerem we współżyciu, ale potrafi się opiekować rodziną.

Według celtyckich druidów Jesion z łatwością realizuje wyznaczone zadania, ale w przypadku porażki, może odsunąć się od ludzi i świata na długi czas.

Znani: Juliusz Kossak, Charles de Gaulle, John F. Kennedy, Jan Długosz, Czesław Miłosz,  Jan Lancaster Fleming, Clint Eastwood, Gilbert Keith Chesterton, Józef Pankiewicz, Ken Follett,  Pele, Kazimierz Deyna, Adam Nawałka, Edyta Geppert, Shazza, Mieczysław Fogg, Krzysztof Cugowski,  Katy Perry, Ewelina Flinta, Bill Gates, Rudolph Giuliani, Kylie Minogue, Miles Davis


powrót do horoskopu

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Akceptuję to