Jaśmin

Jaśmin jest powszechnie uważany za towarzyską i interesującą osobę. To jednak tylko dobrze maskowana gra pozorów, gdyż jest urodzonym dyplomatą. Potrafi skrywać swoje prawdziwe zamiary lub poglądy, by osiągnąć zamierzony cel, lub po prostu dla własnej wygody. Oblicze Jaśmina jest więc zawsze wesołe i pełne życzliwości, ale też dokładnie przemyślane. 

Jaśmin potrafi rozmawiać na każdy temat, dlatego też nie ma trudności z nawiązywaniem kontaktów. Do nowych znajomych podchodzi jednak z dużym dystansem, również przyjaciół dobiera bardzo starannie. Tak naprawdę tylko oni mogą poznać lepiej Jaśmina, gdyż w swoim zaufanym gronie zrzuca maskę dyplomaty. Można wtedy zaobserwować, że miewa pesymistyczne nastroje, jest wrażliwy i mocno przeżywa nawet drobne nieporozumienia. Sam jednak potrafi znakomicie wcielić się w rolę mediatora i załagodzić wiele sporów.

Osoby określane w horoskopie galijskim Jaśminem kochają podróże i z pewnością nie należą do domatorów. Zazwyczaj w jednym miejscu nie zagrzewają zbyt długo, kierując się intuicją – ta bardzo rzadko je zawodzi. Chętnie też zmieniają miejsce pracy. Dzięki temu, że są inteligentne i pomysłowe, nie mają problemów ze znalezieniem nowego zajęcia. Z łatwością wykonują powierzone im zadania i szybko przyswajają nowe umiejętności. Pieniądze są dla niego ważne, ale nie jest materialistą – dąży raczej do tego, aby zapewnić spokojny byt rodzinie. Swoje dzieci obdarza wielką miłością i dba o nich jak najlepiej. Jeżeli chodzi o współmałżonka, to Jaśmin traktuje go bardziej jako partnera towarzyskiego niż intymnego.

Znani: Maria Skłodowska-Curie, Stanisław Wawrzyniec Staszic, Audrey Hepburn, Henryk Sienkiewicz, Niccolo Machiavelli, Zygmunt Freud, Władysław Stanisław Reymont, Rudolf Valentino, Marcin Luter, Zofia Nałkowska, Artur Grottger, Kayah, Albert Camus, Natasha Richardson, święty Augustyn, Antoni Sygietyński, Joan Collins, Margaret Mitchell, Ethan Hawke


powrót do horoskopu

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Akceptuję to