Jarzębina

Jarzębina jest pięknym drzewem, które dodatkowo ma lecznicze właściwości (przy chorobach nerek, wątroby i pęcherzyka żółciowego). Sprawia wrażenie delikatnej, jednak to tylko pozory - Jarzębina jest silna, wytrwała i skutecznie stawia czoła przeciwnościom losu.

Wszystkie zmartwienia przeżywa bardzo głęboko, choć stara się tego nie pokazywać - na jej twarzy częściej maluje się uśmiech niż płacz. Przyznanie się do porażki nawet nie wchodzi w grę, dlatego do końca będzie walczyć o zwycięstwo w każdej sprawie. Wytrwałość i inteligencja często pomagają jej osiągnąć zamierzony cel. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że potrafi skomplikować sobie życie przez niepotrzebne filozofowanie albo wahania.

Jarzębina lubi znajdować się w centrum uwagi. Podnieca ją to i inspiruje, doskonale czuje się na scenie wśród publiczności. Jest wszechstronnie utalentowana, ale brak jej „gwiazdorskich manier” – wręcz przeciwnie, łatwo nawiązuje kontakty, jest życzliwa i samodzielna.

W miłości Jarzębina jest wymarzoną partnerką erotyczną – namiętna, gwałtowna i szalona. Ten temperament oraz wysokie wymagania niosą za sobą częste zmiany partnerów i frustracje, zwłaszcza że nie potrafi przebaczać. Jest urocza i kusi swoim pięknem, dlatego trudno jej się oprzeć…

Znani: Tadeusz Różewicz, Maria Dąbrowska, Hugo Kołłątaj, Marlon Brando, Hans Christian Andersen, Otto von Bismarck, Seweryn Goszczyński, Gregory Peck, Denis Diderot, Giuseppe Verdi, Helena Modrzejewska, Halina Frąckowiak, Charles Baudelaire, Rafael Santi, Pola Gojawiczyńska, Viktoria Beckham, Patricia Arquette, Alec Baldwin, Eddie Murphy, Ferenc Puskás


powrót do horoskopu

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Akceptuję to