Grab

Druidzi galijscy już wiele lat temu dostrzegali wyjątkowość tego drzewa. Przypisali mu kilka cech, które w przypadku wielu osób urodzonych pod tym znakiem pokrywają się w 100%.

Przede wszystkim Grab jest egocentrykiem, który nieustannie marzy o wielkich przeżyciach i sławie. Przez to nie dostrzega szczęścia, które towarzyszy mu na co dzień. Jest zbyt wybredny i zapatrzony w marzenia, co nie pozwala osiągnąć mu pełnej satysfakcji. Rzadko obdarza kogoś wielkim uczuciem, więc dokucza mu samotność. Gdy jednak znajdzie wspaniałego partnera i zakocha się z wzajemnością, wtedy jest wierny i uczciwy wobec niego.

O Grabie mówi się że jest zimny i przenikliwy, co przejawia się w traktowaniu wszystkich z odpowiednim dystansem. Spontaniczność w kontaktach z drugim człowiekiem nie jest jego najmocniejszą stroną, pewna granica nigdy nie zostaje przekroczona. Oczywiście w przypadku wieloletnich znajomości Grab nie jest aż tak „lodowaty”, a na pewno należy go pochwalić za lojalność i uczciwość w stosunku do przyjaciela.

Grab już w młodym dba o wygląd i kondycję. W połączeniu z surowymi rysami twarzy i wewnętrznym chłodem tworzy to bardzo atrakcyjną mieszankę, która wzbudza ogromne zainteresowanie płci przeciwnej. W tej niedostępnej z pozoru powłoce kryją się też zamiłowania artystyczne, między innymi do muzyki, fotografii czy sztuki.

Znani: Violetta Villas, Walt Disney, Władysław Szpilman, Józef Piłsudski, Ryszard Strauss Pierre Corneille, Eliza Orzeszkowa, Jan Miodek, Alfred de Musset, Jan Kochanowski, Tomasz Mann, Paul Gauguin, Mark Wahlberg, Liam Neeson, William Forsythe, Bonnie Tyler, Piotr I Wielki, Bohdan Smoleń, Natalie Portman, Kim Basinger, Dorota Kamińska, Steffi Graf, Kim Clijsters, Władysław Żmuda, Anita Lipnicka


powrót do horoskopu

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Akceptuję to