Cyprys

Osoba urodzona pod znakiem Cyprysa jest zazwyczaj muskularna i silna, zgodnie z charakterystyką tego drzewa. Cyprys ma z jednej strony wybuchowy temperament i silny charakter, ale z drugiej naturę optymisty i w pełni zadowolonego z życia człowieka. Do szczęścia potrzebuje jednak rodziny i przyjaciół, gdyż nie lubi samotności. Wiążę się to z towarzyską naturą, a nawet swego rodzaju przebojowością. Czasami przybiera ona jednak negatywną postać i Cyprysowi zdarza się żartować z innych ludzi czy nawet kpić z ich słabości. Mimo tego obdarzone są dobrym sercem i chęcią niesienia pomocy słabszym, po prostu czasami górę bierze gorący temperament.

Cyprys rzadko jest karierowiczem i materialistą – żyje raczej skromnie, z dala od błysków fleszy. W miłości jest gwałtowny i niezaspokojony, ma wysokie wymagania, ale również od siebie daje 100%. Jest wiernym kochankiem i przyjacielem.

Znani:: Zygmunt II August, Giovanni Casanova, Wolfgang Amadeusz Mozart, Franciszek Shubert, Louis Armstrong, Bona Sforza, Anton Czechow, Jan Heweliusz, Ignacy Krasicki, Nicolas Sarkozy, Franklin Delano Roosvelt, August Piccard, Witold Lutosławski, Rommain Rolland, Maria Rodziewiczówna, Christian Bale, Arnold Schwarzenegger, Bridget Fonda, Oprah Winfrey, Jürgen Klinsmann, Robert Korzeniowski, Wayne Gretzky, José Mourinho, Romario,  Stachursky


powrót do horoskopu

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Akceptuję to