Buk

Buk to drzewo, które reprezentuje piękno i szlachetność. Bardzo dba o swoją powierzchowność, można nawet powiedzieć, że ma na tym punkcie obsesję. Równie dużą uwagę przykłada do pomieszczenia w którym przebywa oraz do ubioru – dobry gust to coś, co charakteryzuje osoby spod znaku Buku.

Buk może pochwalić się nie tylko odwagą, ale znakomitą organizacją swojego życia. Osiąga to dzięki dociekliwości, precyzji, inteligencji i realizmowi, który zawsze towarzyszy jego działaniom. Rozważa zawsze wszystkie argumenty, ograniczając w ten sposób ryzyko do minimum. Wszystko opiera na solidnych fundamentach. Dzięki temu nadaje się do sprawowania kierowniczych stanowisk, co pozwala mu dobrze zarabiać i świetnie radzić sobie z domowym budżetem. Jest bardzo oszczędny, choć nie można powiedzieć że skąpy.

W sprawach miłosnych Buk także kieruje się rozsądkiem i nie przejawia zbyt dużej fantazji. Skupia się na tym, by mieć wygodnie urządzony dom oraz harmonijne stosunki z partnerem i dziećmi.

Ważną rolę odgrywa w jego życia dieta i sport, gdyż doskonale zdaje sobie sprawę że „ w zdrowym ciele, zdrowy duch” oraz że w karierze zawodowej dobry wygląd też ma znaczenie. A jak wiemy, w sprawach biznesowych Buk należy raczej do rekinów, a nie płotek. Jest zdyscyplinowany i bardzo dba o to, aby zachować sylwetkę i urodę na długie lata. Nie tylko regularnie ćwiczy, ale i dobrze się odżywia czy używa markowych kosmetyków.

Brak kompleksów i ogromna konsekwencja w układaniu własnych spraw pozwalają Bukowi osiągnąć zamierzony cel.

Znani: Giaccomo Puccini, Tadeusz Żeleński-Boy, Maciej Dowbor, Emmanuel Olisadebe


powrót do horoskopu

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Akceptuję to