Horoskop cygański

Znaki zodiaku horoskopu cygańskiego to osiem kart z talii.

As Karo

Urodzeni: 30.12- 15.02

As to najsilniejsza karta, bijąca wszystkie inne. Zodiakalny As Karo jest więc typem przywódcy, który zawsze ma własne zdanie, lubi też być podziwiany i oklaskiwany. Z tego powodu zarzuca mu się nawet egoizm. As posiada również pozytywne cechy charakteryzujące najlepszych wodzów, czyli cierpliwość i rozsądek.

Chęć dominacji widoczna jest też w związkach miłosnych zawieranych przez osobę urodzoną  pod tym znakiem. W małżeństwie lubi rządzić, nie akceptuje sprzeciwu i najczęściej stanowi podporę dla słabszego partnera.  

As Karo pragnie urządzić swoje życie jak najlepiej, czasami nawet wymaga zbyt dużo od losu. To lekka aluzja do spraw sercowych Asa Karo, gdyż szuka on wymarzonego, idealnego partnera, wręcz z bajki. Co ciekawe, osoba urodzona w tym okresie nie uchodzi  za zbyt czarującą  i uwodzicielską. Ciężko więc Asowi Karo zakochać się w kimś na 100% i rzadko jest szczęśliwy - ma zdecydowanie zbyt wygórowane wymagania. Częściej to on bywa kochany niż sam kocha.

W stosunku do dzieci As pokazuje zupełnie inne oblicze: surowy i dominujący charakter zastępuje zbyt duża tolerancja. Dzieci go za to kochają, ale równocześnie jest to przyczyną kłopotów wychowawczych.

Zazwyczaj bezgranicznie ufa ludziom, co obraca się przeciw niemu. Warto podkreślić jego dość niespodziewaną wrażliwość, która predysponuje go do zawodów artystycznych. 

7 Pik

Urodzeni: 16.02 - 05.04

Osoba urodzona pod znakiem 7 Pik jest na ogół lubiana przez wszystkich. Trudno zresztą, żeby było inaczej, skoro jest dowcipna, bezkonfliktowa i uprzejma. Rozsądny człowiek, który nie szuka konfliktów z pewnością porozumie się z zodiakalną 7 Pik bez żadnego problemu. Jej przyjazna natura pozbawiona jest agresji czy chęci odwetu, dlatego z drugiej strony narażona jest na zaczepki prowokatorów. 7 Pik pragnie unikać wszelkich kłopotów i nieporozumień, jednak nie zawsze mu się to udaje.

Według horoskopu chińskiego, Człowiek 7 Pik jest urodzonym optymistą. Nie załamuje się nawet w ciężkich przypadkach, zawsze widzi świat w jasnych barwach. Ludzie chętnie więc z nim przebywają, lubią go, ma bardzo szeroki krąg znajomych. Nie przeszkadza mu jednak samotność, często nawet zaszywa się w ustronnym miejscu, by trochę pomyśleć i odpocząć od innych.

7 Pik w swoich działaniach zawsze kieruje się logiką i rozsądkiem, które podpowiadają mu, że lojalność i prawość to wręcz obowiązek każdego człowieka. Dobrze radzi sobie w zawodach związanych z nauką i nowymi technologiami, jest cenionym pracownikiem także w innych dziedzinach. Wśród zodiakalnych 7 Pik można również spotkać alternatywną wersję: egocentryka i ryzykanta, który nie przykłada się do pracy czy nauki. Ryzyko pociąga go choćby w grach hazardowych, co oczywiście nikomu dobrze nie wróży, także 7 Pik. Jako rodzic nie odznacza się szczególną troską o wychowanie dzieci.

8 Trefl

Urodzeni: 06.04 - 18.06

Zodiakalna 8 Trefl to postać dość skryta, która rzadko ujawnia emocje. Nie lubi zasmucać otoczenia swoimi problemami, rzadko też się chwali sukcesami – zdecydowanie chętniej występuje w roli słuchacza i pocieszyciela. Zwłaszcza kobieta spod tego znaku  odznacza się dużą subtelnością i delikatnością.  8 Trefl jest uznawana za dobrego przyjaciela ludzi, ale też i zwierząt czy przyrody. Podróże to zresztą jej pasja, uwielbia poznawać nowe osoby, odwiedzać nieznane kraje.

Pozorna nieśmiałość i skrytość nie do końca oddają naturę 8 Trefl – wyróżnia ją także chęć poszukiwania przygód, skłonność do ryzyka. Choć umie bronić swoich interesów, to podejmowane działania nie zawsze przysparzają jej sukcesów materialnych.  Jeśli jednak wykorzysta swój ogromny upór i ambicję, to może zajść bardzo wysoko. 

9 Kier

Urodzeni: 19.06 - 02.07

Ten okres urodzin przypisany jest do ludzi o wybitnych zdolnościach artystycznych. Wielu znanych cygańskich  artystów oraz wróżbitów urodziła się właśnie na przełomie czerwca i lipca.

Człowiek 9 Kier jest od najmłodszych lat podziwiany ze względu na błyskotliwość, pracowitość oraz spryt. Potrafi wykorzystać różne okazje i zdobyć majątek, jednak również i szybko go stracić.  Wpływ ma na to duży temperament i niespokojny duch, który w nim drzemie. To przeszkadza również w miłości, 9 Kier jest bowiem bardzo zaborczy i niestety, niezbyt wierny.

10 Karo

Urodzeni: 03.07 - 10.09

10 Karo to osoba, która reprezentuje pozytywne wartości, takie jak uczciwość, lojalność i szczerość. Jest indywidualistą z własnym spojrzeniem na świat, ale nigdy nie narzuca go na siłę innym. Postępuje raczej ostrożnie i dyplomatycznie, ale w tych działaniach nie brak pewności siebie i konsekwencji. We wszystkie sprawy angażuje się całym sercem i dzięki tej pasji odnosi sukcesy w życiu zawodowym i osobistym. 

Ze względu na swój stały i przyjazny charakter, 10 Karo jest wspaniałym przyjacielem, który pomoże w każdej sytuacji. Natomiast każdy wróg powinien mieć się na baczności, gdyż człowiek spod tego znaku jest nieustępliwym przeciwnikiem, a do tego odznacza się zazwyczaj dużą siłą fizyczną i dobrym zdrowiem.

W miłości zodiakalna 10 Karo jest namiętna. W małżeństwie dąży do zachowania prawa do niezależności duchowej.

Walet Pik

Urodzeni: 11.09 - 11.11

Osoba urodzona pod znakiem Walet Pik za wszelką cenę dąży do osiągnięcia sukcesu i niezależności, jak niczego innego pragnie górować nad otoczeniem. Jest przy tym opanowana, pomysłowa, choć czasami zbyt gorliwie wymaga od innych, by przystosowali się do jej punktu widzenia. Swoje nowatorskie pomysły czerpie głownie z serca i swojego wnętrza, dlatego też trudno je przebić oryginalnością. Trzeba przyznać, że wcielając je w życie, okazuje duże zdolności organizacyjne.

W życiu codziennym Walet Pik jest na ogół konserwatywny, hołduje surowym zasadom i dość nieufnie odnosi się do wszelkich nowości i zmian. Niechętnie zmienia pracę,  miejsca zamieszkania, partnerów czy przyzwyczajenia. To osoba o stałym charakterze, którą da się lubić, mimo jego chęci dominowania nad innymi.

Kobieta urodzona w tym okresie powszechnie uważana jest za dobrą żonę i matkę. Jej główne zalety to wierność, lojalność,  gospodarność i oszczędność. Słowem, jak nikt inny potrafi zadbać o dom.

Dama Trefl

Urodzeni: 12.11 - 22.12

Zodiakalną Damę Trefl określić można bez cienia ryzyka mianem „niespokojnego ducha”. Z jednej strony nie uznaje ustalonych praw społecznych, żyje według własnych zasad, a z drugiej ma dość ekscentryczne pomysły. Energiczny umysł przepełniony jest najróżniejszymi pomysłami i projektami, których głównym celem jest zazwyczaj zdobycie uznania i popularności.

Warto przyjrzeć się charakterystyce kobiety spod znaku Damy Trefl. Jej szczerość, bezpośredniość i otwartość dotyczy nie tylko tej samej płci, ale i przeciwnej.  Ten koleżeński stosunek do mężczyzn jest przyczyną nieporozumień - przyjaźń bywa odbierana za miłość, a miłość za przyjaźń. To, co ją wyróżnia na tle innych znaków cygańskiego zodiaku, to niezwykła intuicja.

Król Kier

Urodzeni: 23.12 - 29.12

W horoskopie cygańskim Król Kier nie na darmo nosi tytuł króla. Okres 23 grudnia - 29 grudnia jest najważniejszy w tym zodiaku – to wtedy urodziło się wielu wybitnych Cyganów i postaci wysoko postawionych w tej społeczności. Król Kier posiada wszechstronne zdolności, które zapewniają mu powodzenie w życiu zawodowym i osobistym. Potrafi je bowiem wykorzystać, a do tego jest bardzo ambitny.

Warto wiedzieć, że powodzenie osiąga bez pomocy innych, własnymi siłami. Cieszy się przez to dużym szacunkiem wśród ludzi, nikt nie może zarzucić mu, że nie zapracował na to samodzielnie. Sprzyja mu oczywiście dobre zdrowie, gdyż kondycję fizyczną, jak i psychiczną zachowuje do późnej starości.

Jako przyjaciel jest lojalny i uczciwy, biada natomiast jego wrogom. Jest pamiętliwy, zadziorny i nie odpuści, dopóki się nie zemści na przeciwniku.  Za wyrządzone zło w jego kierunku lub rodziny, kara bywa zazwyczaj bardzo okrutna. Sam jednak rzadko atakuje pierwszy, gdyż nie można powiedzieć o nim, że jest agresywny czy chamski. To raczej wesoły człowiek, który rozbawi każde towarzystwo.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Akceptuję to