Świnia

Te biedne stworzenia w niczym nie zasłużyły sobie na zły los, który je spotyka - są bezlitośnie zabijane przez rzeźników, a słowo „świnia” stanowi niemal zawsze obrazę. Jest to o tyle niesprawiedliwe, że w ten sposób nazywani są zdrajcy, złodzieje czy kłamcy. Tymczasem Świnia z natury jest uczciwa, prawa i szlachetna. Zawsze pomoże w potrzebie i można ją nazwać wiernym i lojalnym przyjacielem. Niestety, jest też naiwna i łatwowierna, więc łatwo daje się wyprowadzić w pole. Nie pamięta jednak zbyt długo tych krzywd i nie nosi w sercu urazy. Ufność trochę może dziwić, gdyż człowiek Świnia zalicza się do inteligentnych i wykształconych osobników. Jeśli oprze się swoim słabostkom i poważnie potraktuje daną sprawę, może dojść naprawdę daleko.

Świnia lubi przebywać na łonie przyrody, stara się dbać o nią jak najlepiej. Uwielbia zwłaszcza sporty na świeżym powietrzu – bieganie, pływanie czy jazdę na rowerze. Nigdy nie traktuje ich jednak jako cel do zdobywania rekordów – uprawia je dla przyjemności i zdrowia. Sama unika zresztą rywalizacji. Nie lubi też zajmować się sprawami związanymi z pieniędzmi – nie potrafi nimi zarządzać, a w jej domowych finansach panuje zawsze niesamowity bałagan.

Podejmowanie decyzji przychodzi Świni z dużym trudem, długo analizuje wszystkie za i przeciw, zasięga rady wszystkich znajomych. To przypomina trochę postępowanie zodiakalnej Kozy, tyle że gdy Świnia zbierze odpowiednią wiedzę, nic nie odwiedzie jej od zmiany decyzji.

Osoby przebywające ze Świnią w jednym pomieszczeniu muszą pamiętać, że jest bardzo gadatliwa. Ciężko jej przerwać wypowiadane sekwencje – jedyna szansa dla słuchającego jest wtedy, gdy Świnia robi pauzę pomiędzy słowami. ówi tak dużo, że czasami zdarza się jej nawet kłamać. Przyjaciele, choć nie ma ich zbyt wielu, mogą liczyć jednak na wiernego i oddanego kompana.

Świnia realizuje się w życiu rodzinnym – dąży do szczęśliwego małżeństwa i licznego potomstwa. Gdy kocha i jest kochana to czuje się spełniona.


powrót do horoskopu

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Akceptuję to