Bawół

Bawół to potężne zwierzę, które samym wyglądem wzbudza szacunek innych zwierząt czy ludzi. Dostojny wygląd znakomicie odzwierciedla jego zodiakalny charakter – spokojny, zrównoważony, cierpliwy. Lubi zastanawiać się nad sprawami egzystencji, nad filozofią i sensem życia, zwłaszcza w samotności. Spokojną aurą potrafi wzbudzić sympatię i zaufanie innych. Trzeba jednak wiedzieć, że wyprowadzony z równowagi może wpaść w furię nie do zatrzymania. Biada wtedy wszystkim, którzy znajdą się w zasięgu jego gniewu.  Zodiakalny Bawół jest uparty i konsekwentnie dąży do celu, a jego upór może nieraz doprowadzać innych do szału. Przeciwstawienie się jego planom może wywołać właśnie wspomnianą furię.

Silny charakter Bawoła predysponuje go do sprawowania kierowniczych stanowisk, nawet mimo tego że sprawia wrażenie nieśmiałego. Jest jednak wierny zasadom i tradycji, odnosi się z szacunkiem i kulturą do innych. Każdą decyzję wydaje po dokładnej analizie, kierując się dobrem ogółu.

Bawół pracuje więc doskonale i to on zazwyczaj zarabia na rodzinę i dom. Domownicy szanują go nie tylko za to, ale też za dobroć i wsparcie. Bawół jest więc dumny ze swojej rodziny, kocha ją ponad wszystko. Wobec życiowego partnera jest czuły i wierny, lubi go rozpieszczać prezentami i komplementami. Zazdrość i romantyzm występują u niego w ograniczonej formie.


powrót do horoskopu

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Akceptuję to